تیم پاس همدان در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور مقابل آب منطقه ای کرمانشاه تن به تساوی داد.
رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان گفت: هفته نخست لیگ استانی تیراندازی باکمان در سایت اختصاصی هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان برگزار شد.
شهردرا همدان با بیان اینکه اعضای شورای شهر از جنس ورزش هستند و این ظرفیت بالا می‌تواند به رشد ورزش در محلات کمک کند، خاطرنشان کرد: با مساعدت اعضای شورای شهر قطعا برای سال آینده ورزش محلات را در بودجه ویژه خواهیم دید.
با برگزاری مسابقات انتخابی کشتی پهلوانی در خانه کشتی همدان نفرات برتر استان در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان مشخص شدند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه بیش از سه هزار نفر از نوجوانان و جوانان همدان در چند رشته ورزشی محلات فعالیت داشته‌اند، افزود: در فوتبال محلات شاهد برگزاری مسابقات در شش ماه بودیم که بیش از 300 مسابقه به صورت متمرکز در دهکده محلات همدان انجام شد.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان با اشاره به اسامی نفرات اعزامی به این رقابت‌ها گفت: در این رقابت‌ها و در رده سنی ۲۰ تا ۲۵ سال زهرا محمدظاهری، رده ۲۵ تا ۳۰ سال سارا شیخ‌مرادی، رده ۳۰ تا ۳۵ سال زهره شیخ‌مرادی، رده ۳۵ تا ۴۰ سال معصومه وفایی، رده ۴۰ تا ۴۵ سال طاهره لشکری، رده ۴۵ تا ۵۰ سال فاطمه شمسی و رده ۵۰ سال به بالا زهره امیری ترکیب تیم منتخب همدان را تشکیل می‌دهند.
محمد جهانیان با بیان اینکه با هماهنگی مالکان، مسابقات سوارکاری در این زمین ها برگزار شد، یادآوری کرد: این مسابقه قرار بود هفته گذشته همزمان با هفته وحدت و با همکاری هیات ورزش های همگانی برگزار شود اما به دلیل بارش باران و نامناسب بودن شرایط زمین به امروز موکول شد.
بخشی از دیوار اتاق فرو ریخته بود. جلو رفتم، او را که بشدت ترسیده بود، از خرابه خانه‌مان بیرون آوردم و به سمت حیاط خانه بردم.اما یکباره دیوار به روی من فرو ریخت. بعد از آن، برادرم که بعد مشخص شد پایش شکسته، خود را از زیر آوار بیرون کشید و به همراه همسایه‌ها، سراغ من آمدند. آنها مرا از زیر آوار خارج کردند و تحویل نیرو‌های اورژانس دادند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در مسابقات کشوری هم ۵۵۰ ورزشکار همدانی بودند که در ورزش های انفرادی برای استان افتخارآفرین شدند و همچنین تصاحب ۵۰ مقام ورزشی در ۵۰ عنوان رشته تیمی هم بخشی دیگر از درخشش همدانی ها در مسابقات ملی بوده است.
رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان در این باره گفت: مهرداد نجفی، محمدرضا اقبالی، مهدی سیاری و علی ملکی منصور ورزشکاران همدانی اعزامی به بازی های پاراآسیایی جوانان هستند.
صفحه  از ۱۵۳