نیک بخت به نظر می رسد از عملکرد مدیر دستگاه ورزش و جوانان رضایت ندارد و امشب نیز پس از بدرقه وزیر ورزش و جوانان در جوار دکتر حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و اطرافیان خود، ماندگاری رسول منعم در سمتش را در گروی صعود پاس عنوان کرد.
معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این برنامه از چندین پروژه ورزشی از جمله ورزشگاه ۵ هزار نفری ملایر بازدید و اظهار امیدواری کرد: هر چه زودتر شاهد اتمام ساخت این ورزشگاه باشیم.
رئیس فدراسیون فوتبال کلنگ احداث ساختمان جدید هیئت فوتبال همدان را به زمین زد.
رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: هیات فوتبال همدان با روی کار آمدن عباس صوفی روند رو به رشدی در پیش گرفته و با توجه به ظرفیت بالای این مدیر توانمند، او را به عنوان عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون منصوب کردیم که اتفاقی بزرگ برای فوتبال همدان بود.
نیکبخت بیان کرد: در استان همدان نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رونق بخش سرمایه گذاری حمایت کردند و توفیق های استان با کمک مدیران دستگاه های اجرایی و مردم شایسته استان حاصل شد.
برگزاری ۵۰ برنامه در هفته تربیت‌بدنی
رئیس ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: در هفته تربیت‌بدنی امسال، ۵۰ برنامه فرهنگی ورزشی در نهاوند برگزار می‌شود.
اسلامی گفت: من گفتم اگر مشکل اشتغالم حل نشود دیگر برای همدان نمی‌دوم که از حرف من برداشت دیگری شد، رفتن به بازی‌های پارآسیایی آرزوی من است و تا مسابقات با تمام توان تمرینات خود را انجام می‌دهم.
سرمربی جدید تیم فوتبال پاس گفت: من در تیمی مسئولیت قبول نمی‌کنم مگر این که مطمئن باشم موفق می شوم و در این راه به هیچ کس لطف نمی‌کنم یا امتیازی نمی‌دهم.
پس از خروج عباس سرخاب از سرمربیگری پاس، این باشگاه باب مذاکره با بیش از 10 گزینه سرمربیگری آغاز کرد و در نهایت باقری نیا سکان هدایت این تیم را برعهده گرفت. باقری نیا فصل قبل باهدایت تیم شهرداری ماهشهر به لیگ دسته یک فوتبال کشور صعود کرد.
همزمان با روز عصای سفید و با همکاری هیات نابینایان و کم بینایان و آموزش و پرورش استثنایی استان روز یکشنبه از مهرداد نجفی، مهدی سیاری، محمدرضا اقبالی و علی ملکی چهار دونده نابینا و کم بینای این استان اعزامی به رقابت های پاراآسیایی امارات تجلیل شد.
صفحه  از ۱۴۸