آیا تحول نظام مالیاتی کشور صورت گرفته است؟
حسین سیمایی چافی*
نان گران برای داخل، گاز ارزان برای خارج
کم‌فروشي همزمان با گران‌فروشي نان!
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه تسهیلات پرداخت شده در استان همدان به 262 میلیارد تومان رسیده است، بیان کرد: تاکنون 125 واحد کشاورزی به میزان 23 میلیارد تومان و 45 واحد صنعت و معدن نیز با 240 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: از 164 مورد طرح معرفی شده به بانک کشاورزی 96 مورد بلاتکلیف باقی مانده و در صف رسیدگی قرار دارد.
مدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: طی هفته گذشته تعداد ۴۶ میلیون و ۱۶ هزار و ۴۸۸ سهم در بورس همدان مبادله شد.
رئیس سازمان برنامه و‌ بودجه استان با بیان اینکه دولت کوچک و چابک اثر تعیین کننده‌تری دارد، گفت: خوشبختانه استان ما از سال گذشته این موضوع را جدی گرفته و این امر موجب شده نسبت به بسیاری از استان‌ها پیشتاز باشیم.
مدیرکل استاندارد استان همدان ادامه داد: ساختار این کمیته توسط گروه هنر دانشگاه بوعلی سینا شکل گرفته و می‌تواند در ترویج و تقویت استانداردهای ملی در حوزه نمادهای گرافیکی که یکی از مولفه‌های موثر سازمان استاندارد است در جهت بازنگری و تدوین استانداردهای کشور فعالیت کند.
مدیر عامل صندوق در این نشست ضمن تاکید بر نقش بازاریابی در رونق کسب و کارها اظهار داشت: بازاریابی مخصوصا بازاریابی الکترونیکی نقش پر رنگی را در رونق و توسعه کسب و کارها ایفا می نماید و توجه به این مهم موجب ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از فعالیت و اعزام ۶ اکیپ مایه کوبی دام عشایر استان همدان به استانهای خوزستان، ایلام و لرستان خبر داد.
نظرپور با تأکید بر اینکه پرورش گوزن یک فعالیت اقتصادی است، بیان کرد: استان‌های دیگر به این نتیجه رسیدند که پرورش گوزن یک فعالیت اقتصادی بوده و جوابگوی سرمایه‌گذاری است و جای نگرانی از بابت بازگشت سرمایه وجود ندارد.
صفحه  از ۳۲۱