اسماعیلی با اشاره به وقوع چندین تصادف جرحی در روز گذشته خاطرنشان کرد: دیروز یک دستگاه پژو ۴۰۵ به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و لغزنده بوده جاده، شروع به چرخیدن در گردنه زاغه ملایر کرده و با یک دستگاه وانت برخورد کرد که وضعیت راننده وانت خوب نیست و احتمال فوتش وجود دارد.
مدیرعامل انجمن دیابت استان همدان گفت: ۶ درصد جمعیت شهری همدان مبتلا به دیابت هستند.
معاون فرهنگی سپاه استان است ادامه داد: امسال نیز همچون سنوات گذشته شهدای سال استان و سایر شهرستان‌ها معرفی شدند، همچنین معرفی شهدای سال یگان‌های‌نظامی و انتظامی از دیگر برنامه‌های سپاه انصارالحسین (ع) است.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از خلع ید ۱۸۰۰ متر از اراضی منابع طبیعی بخش خزل این شهرستان خبر داد.
کارشناس مسئول جوانان شهرستان همدان در سخنانی به خبرنگار گفت: کارگاه کنترل خشم و مدیریت استرس با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد نشاط و داشتن جامعه‌ای سالم با آموزش این مهارت به جوانان برگزار شده تا در زندگی فردی و اجتماعی خود تغییرات مثبتی داشته باشند و با روحیه بهتری فعالیت کنند.
معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه ۲ همدان با اشاره به اینکه ۶ داور ارزیابی مسابقات را برعهده دارند اضافه کرد: داوران این دور از مسابقات همگی اهل فن بوده و مجرب در رشته داوری که از این میان می‌توان به آقایان درکلام، حسین زاده و صدفی و ۳ داور در بخش بانوان اشاره کرد.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر همدان:
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: رویکرد شورای شهر همدان منطبق بر تامین نیاز‌های اقتصادی شهر همدان، جذب سرمایه گذار و رونق گردشگری شهر است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تمامی محور‌های استان باز و تردد روان است.
رئیس اوقاف ملایر از توزیع یک هزار و ۷۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان بی‌بضاعت ملایرخبر داد و افزود: مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان از محل موقوفات در این زمینه هزینه شده است.
تیم جوانان پاس همدان عصر چهارشنبه با تساوی مقابل نفت آبادان از لیگ دسته یک کشور سقوط کرد.
صفحه  از ۳۹۳