رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان عنوان کرد: گروه تواشیح سید الاحرار نیز در چهلمین مسابقه سراسری قرآن کریم اوقاف، در رشته همخوانی قرآن رتبه نخست کشوری و در تواشیح، رتبه نهم را در میان ۶۶ گروه شرکت کننده کسب نمود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان به انجام 4هزار و 66مورد عمل جراحی در بیمارستان تامین اجتماعی همدان و 3 هزار و 610 مورد در بیمارستان غرضی ملایر اشاره کرد و یادآور شد: 3 هزار و 725 عمل زایمان از ابتدای امسال تا پایان مردادماه در بیمارستان آتیه همدان و غرضی ملایر انجام شده است.
معاون فرماندار رزن با بیان اینکه باید با رویکرد آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در جامعه حرکت کرد، اظهارداشت: افزایش آموزش و اطلاع رسانی، نقش افراد تاثیر گذار در آگاهی بخشی، حضور و تعهد رسانه ها و نقش شبکه های اجتماعی معتبر در اطلاع رسانی همه از جمله مواردی بوده که در راستای آموزش و اطلاع رسانی از بیماری ایدز تاثیر گذار است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رزن با بیان اینکه دشمن برای دور کردن جوانان از ارزش‌های اسلامی نقشه کشیده است، خاطرنشان کرد: این ایام یک فرصت ارزشمند برای تببین ارزش‌های اسلامی در بین جوانان است.
حسنی با اشاره به اقدامات پژوهشی انجام شده در زمینه استفاده از سیستم های جدید کشت و روش های جدید آبیاری انگور بیان کرد: با توجه به شرایط کشور و ایجاد چالش های متعددی در این زمینه، این چالش ها محورهای پژوهشی ما در ایستگاه های تحقیقاتی قرار می گیرد.
سرپرست شهرداري نهاوند از آمادگي كامل شهرداري نهاوند به منظور استقبال از ماه مهر خبر داد.
افشاری در ادامه با تأکید بر نظارت بر موادغذایی ویژه چون برنج، شکر، گوشت و لوازم‌التحریر با توجه به ایام محرم و بازگشایی مدارس اظهار کرد: در این راستا رصد لازم در سطح بازار باید انجام گیرد چرا که اگر این اقلام در بازار دچار کمبود شوند قیمتها افرایش یافته و غیرقابل کنترل خواهد بود.
خمیجانی واگذاری خودرو به صورت اقساطی به بازنشستگان با کارمزدهای بسیار پایین را از دیگر اقدامات برشمرد و بیان کرد: این اطلاعیه در سایت صندوق اعلام شده و تاکنون 43 هزار تن ثبت نام کرده اند.
نماینده مردم همدان و فامنين در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه جداول کلان جز دو مورد با هماهنگی کامل دولت تدوین شده است، یکی از این جداول را مربوط به بخش کشاورزی دانست که کمیسیون نظر رشد هشت درصدی داشت و اعتقاد دولت کمتر از این بود.
کرمی با اشاره به سیاست‌های حمایتی سازمان جهاد کشاورزی از کلزاکاران در بهار افزود: خرید تضمینی، توزیع نهاده‌ها از جمله بذر یارانه‌ای و کود و پرداخت تسهیلات حدود ۲۰۶ میلیون تومان از منابع داخلی بانک کشاورزی با هماهنگی و رایزنی برای هر هکتار از جمله سیاست‌های حمایتی کشت کلزاست.
صفحه  از ۳۵۵