فرماندار نهاوند گفت: اجلاس نماز با موضوع «نماز و فضای مجازی» در اوایل آذرماه در شهر نهاوند برگزار می شود.
همزمان با بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار، یکصدویازدهمین کتابخانه استان همدان در شهر فرسفج افتتاح شد و بدین ترتیب تمام شهرهای استان همدان صاحب کتابخانه شدند.
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان تویسرکان اضافه کرد: آزمون دوره آموزش تخصصی «آشنایی با ژرفای غدیر» برای مبلغان و معلم‌های دینی با هدف آشنایی، اشاعه و گسترش تفکر ولایت، امامت و بایسته‌های تفکر ولایی برگزار کردیم.
رمضانی با بیان اینکه هنوز سالن برگزاری افتتاحیه جشنواره مشخص نشده است، گفت: با توجه به سرمای هوا امکان برگزاری مراسم افتتاحیه در فضای باز نیست، بر این اساس در حال تصمیم‌گیری برای برگزاری مراسم افتتاحیه در یک سالن بسته هستیم
کتابخانه تخصصی دفاع مقدس همدان گنجینه‌ای بی‌انتها درباره سال‌های شور و حماسه است که چشم کتابخوانان را به دنیایی شگفت و پر معنا می‌گشاید.
بدهی میلیاردی ادارات به اوقاف همدان
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از بدهکاری ۴۱۶ میلیارد تومانی ادارات دولتی به این اداره کل خبر داد و گفت: از۴۱۶ میلیارد تومان بدهکاری ادارات دولتی به این نهاد ۱۵۴میلیارد تومان آن موردپذیرش قرارگرفته است که البته بیشترین مقدار آن متعلق به یگان‌های نظامی ارتش، سپاه، ناجا به‌ویژه پایگاه هوایی شهید نوژه است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با اشاره به دیگر برنامه‌های اداره اوقاف همدان طی دهه وقف، افزود: در درمانگاه اعتمادیه همدان به صورت رایگان تمام بیماران ویزیت خواهند شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۰ میلیون تومان از محل موقوفه بهاء الملک برای بیماران هزینه شده است، ابراز کرد: پزشکان این درمانگاه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به بیماران هستند.
رئیس کتابخانه‌های عمومی ملایر از برگزاری مسابقه سلفی با موضوع «من و بهترین کتابی که خوانده ام»به مناسبت بیست و پنجمین دوره کتاب و کتابخوانی خبرداد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان، از افتتاح مرکز قرآنی آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) همدان همزمان با سومین روز از دهه وقف خبرداد.
صفحه  از ۲۲۵