مدیر روابط عمومی فرماندهی انتطامی استان همدان با اشاره به اینکه این شهید از شهدای نیروی مرزی و ژاندارمری سابق بوده است، یادآور شد: زادگاه این شهید در نهاوند است، اما اکنون مادر ایشان در اسلامشهر تهران ساکن است بنابراین مراسم تدفین نیز در تهران انجام می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند با بیان اینکه ۱۸ مبلغ در این ایام به نقاط مختلف شهرستان اعزام می‌شوند ادامه داد: ۱۰ نفر از مبلغان بومی و ۸ مبلغ اعزامی از استان در این ایام فاطمیه به امر تبلیغ خواهند پرداخت.
صیادی با تأکید بر اینکه فرهنگ عاشورا سینه به سینه و نسل به نسل به ما رسیده است، اظهار داشت: در این همایش از خدمتگزاران این فرهنگ در شهر همدان که دارالمومنین ایران اسلامی است، تجلیل می‌شود.
فرمانده انتظامی استان همدان از برگزاری مراسم استقبال از پیکر شهید «عبدالرضا حیدری» و برگزاری یادواره ۳۲۷ شهید سرافراز انتظامی استان خبر داد.
جاذبه‌های گردشگری همدان
در معرفی ادبیات انقلاب اسلامی موفق نبودیم
نویسنده و شاعر کتاب شعر انقلاب همدان:
محمد صارمی*
مدیر انجمن سینمای جوان استان همدان گفت: معصومه جمهوری، نمایشنامه‌نویس و فیلمنامه‌نویس کودکان در گذشت.
معاون تربیت و آموزش فرهنگ سپاه استان همدان گفت: امروزه ایران و ایرانی از مقام خاصی برخوردار است، دشمن دست از جنگ با ما نخواهد کشید تا ما را از دین برگرداند و در این مورد قرآن کریم می‌فرماید «شیطان دشمن است و با دشمن مقابله کنید» مقابله با دشمن دستور قرآن است.
جشنواره ملی خاطره نویسی ویژه سردار شهید حسین همدانی با معرفی و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد.
هنر از جمله درس‌هایی است که ساعتی را در برنامه درسی دانش آموزان به خود اختصاص داده است، اما هنوز نگرش درستی نسبت به اهمیت والای این درس در برخی مدارس دیده نمی‌شود و گاه مهجوریت‌هایی برآمده از دیدگاه‌های اشتباه و قدیمی بر آن سایه می‌افکند.
صفحه  از ۲۴۴