حبیب مومیوند بااشاره به ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهرستان تویسرکان در روز بازگشایی مدارس گفت: ۱۵ هزار دانش آموز تویسرکانی روز اول مهر به مدارس می آیند که باید برنامه ریزی دقیقی در این خصوص شهرستان صورت گیرد.
مختاری با بیان اینکه کتاب «راز خون» سومین کتاب تألیفی بنده است، افزود: برای انتشار این کتاب از محضر اساتید زیادی بهره‌مند شدم، هرچند نظرات و انتقادات صاحب‌نظران را نیز در طی مدت نگارش استفاده کردم.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی بیان کرد: خانواده های ائمه جمعه باید در برگزاری نماز جمعه تاثیر گزار باشند و ائمه جمعه را باید در این راه الهی یاری کنند.
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان عنوان کرد: برگزاری مراسم جشن مشترک دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور بیش از ۹۰۰ نفر از بازنشستگان و خانواده آنها از جمله اقدامات است.
در این جشنواره که رامتین خداپناهی، عطاالله کوپال و علی ایزدی به عنوان هیئت داوران حضور داشتند، آرای خود را در بخش های مختلف اعلام کردند.
بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان همدان شامگاه پنجشنبه با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف در شهرستان نهاوند به کار خود پایان داد.
فریادرس با بیان اینکه ۱۰ مورد از این پروژه‌ها در هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد، ادامه داد: ۲۰ گروه اردوهای جهادی ۹۰ روستا در استان را تحت پوشش فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، آموزش احکام، قرآن و نماز و سبک زندگی اسلامی قرار دادند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع)همدان عنوان کرد: وقتی یک پاسدار می‌بیند که همسر و خانواده‌اش او را همراهی و عقایدش را قبول دارند با خیالی آسوده و به پاس فرامین رهبر معظم انقلاب در گوشه گوشه ایران به دفاع از آرمان‌های انقلاب می پردازد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه هیچ دینی به اندازه اسلام بر استدلال و منطق پایبند نیست، گفت: برنامه ریزی ها در برگزاری مراسم عزاداری محرم باید منطبق بر منطق دین باشد.
عباسی بیان کرد: در این روش ساده افراد با هر مبلغی هرچند به میزان کم می‌توانند در گسترش فرهنگ قرآنی سهیم شوند که امیدواریم با اطلاع‌رسانی توسط رسانه‌ها مردم بیشتر با این مسیر آشنا شوند.
صفحه  از ۲۰۶