استاندار:
نیکبخت گفت: بنابراین از همه دستگاه‌های استانی می‌خواهیم که برای تسریع در واگذاری پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی تلاش کنند چرا که از نظر من بر روی دست ماندن پروژه‌های نیمه تمام در بخش‌ دولتی و‌ عدم ‌واگذاری آن به بخش خصوصی کار ناپسندی است.
سردار آبنوش گفت: امروز ایران در بحث آی.تی و آی.سی.تی جزو کشورهای نخست جهان بوده و این‌ها همه از برکت ولایت فقیه و هدایت رهبر فرزانه انقلاب است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: اگر ایثارگری شهدا و خانواده معزز آنها و ایثارگران در عرصه علم و جهاد نبود، حتما امروز شرایطی فراهم نمی‌شد که ما با هم در آرامش گفتگو کنیم و درباره آینده ایران و حیات این نظام مقدس سخن بگوییم بنابراین حق آن است که در برابر همه شهدا و خانواده شهدا و ایثارگران سر تعظیم فرود بیاوریم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور از تل آویو به شهر قدس با مخالفت بسیاری از کشورها و سازمان های جهانی و منطقه ای روبرو شده است.
آزرمی با اشاره به اینکه شهرستان اسدآباد نمای روشن و صبغه فرهنگی غنی را داراست ، خاطرنشان کرد: شناخته شدن بیشتر شهرستان اسدآباد زادگاه سیدجمال‌الدین نیازمند کار همگانی با کمک و هم‌افزایی کلیه ادارات ذیربط در حوزه فرهنگی است.
حمیدوند عزم استاندار همدان برای برخورد با مسئولان دستگاه هایی که کم کاری می کنند را جدی عنوان کرد و گفت: در این زمینه عملکردها مستند سازی و به استاندار ارایه می شوند.
فرماندار تویسرکان گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شرکت در آیین گرامیداشت سالگرد شهادت آیت الله مفتح /پنجشنبه/ به این شهرستان سفر می کند.
آزادی‌خواه با تاکید بر اینکه هم‌اکنون متقاضیانی که تقاضای دریافت تسهیلات اشتغالزا در هر کدام از موارد شش گانه اشتغال‌زا دارند با سرگردانی و معطلی زیادی مواجه هستند تصریح کرد: آن روان‌سازی که در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زا در استان باید باشد وجود ندارد و ضروری‌است اقدامات مطلوب انجام شود.
بزرگداشت شهید محمد مفتح به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه روز پنج شنبه 23 آذر سال جاری ساعت 9:30 با سخنرانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.
صفحه  از ۱۸۴