اصغر نوراله زاده*
جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به رخدادهای سال 88 اشاره کرد و با بیان اینکه حوادث سال 88 یک فتنه از جنس نرم بود، گفت: عمر فتنه همیشگی نیست اما باید در همه حال آماده باشیم چراکه ما در مقابل یک هجمه جدید از حضور عناصر تکفیر و نفاق هستیم.
فرماندار نهاوند درجلسه مدیریت بحران شهرستان که درسالن شهدای فرمانداری برگزار شد، تاکید کرد: اداره راه وشهرسازی هرچه سریع تر نسبت به ایمن سازی و نصب علائم هشدار دهند و محافظ مکانیکی در محور باروداب آورزمان اقدام کند تا از تکرار حوادث احتمالی جلوگیری شود.
مشکلات مدیریت شهری در اسدآباد
سعید رادمنش*
افتتاح  ۱۱ خانه بهداشت روستایی در هفته دولت
فرماندار نهاوند
کریم حمیدوند در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان نهاوند که در محل سالن شهدای فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: انعکاس خدمات و زحمات دولت، انعکاس خدمات نظام است و باید این خدمات به سمع و نظر مردم برسد تا نسبت به انقلاب و نظام دلگرم و امیدوار باشند.
فرماندار ملایر با اشاره به مسئولیت و سختی کار خبرنگاران اظهار امیدواری کرد و گفت: خبرنگاران مقام،منزلت،شان و جایگاه ویژه ای در جامعه دارند و وظیفه ما است که قدردان زحمات این عزیزان باشیم.
سلفی گیری نمایندگان نمایش بی‌دردی!؟
حمید هنرجو*
تجزیه عراق با نسخه آمریکایی
به نظر می‌رسد حامیان دیروز داعش به حامیان استقلال کردستان تغییر موضع داده‌اند. اساساً منش استعمار به‌کارگیری انواع روش‌ها جهت دستیابی به اهداف خود است و در هر مقطع که عدم کار آیی یک طرح آشکار شد، روش دیگری بکار گرفته می‌شود.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برای بررسی بهتر وزرای فرهنگی دولت دوازدهم برنامه‌های آنها را دریافت کرده و اولویت های فرهنگی رابرای آنها تشریح کرده تا بتوان بهتر وبا کیفیت بیشتری ارزیابی‌ها را انجام داد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: لیست وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم که دکتر روحانی ارایه کرده، قابل دفاع و منطقی است.
صفحه  از ۱۶۱