عضو هیات رئیسه مجلس، کارآمدی، تجربه، شایستگی، تعامل با مجلس و دوری از فضاهای سیاسی را از شاخص های مهمی است که مجلس برآن تاکید دارد و به طور قطع دو وزیر پیشنهادی دولت که دارای این ویژگی ها باشند، با رای اعتماد اکثریث نمایندگان راهی وزارتخانه های مربوطه می شوند.
معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان بابیان اینکه دغدغه ای که امروزه همه با آن مواجه هستیم دغدغه مدیریتی است اما آگاه شده ایم که باید به جوانان میدان دهیم تا بتوانیم نسلی از مدیران را تربیت کنیم، گفت: خودم را خادم جوانان میدانم و دیدگاه مطالبه گری جوانان را دوست دارم به شرطی که مطالبه گری همراه با ارائه راهکار باشد.
رضايي با اشاره به تغييرات صورت گرفته درسطوح مديريتي شهرستان، ادامه داد: تمامي اين تغييرات در راستاي ارتقای توانمندي و رفع اشکالات بوده است و در ساير دستگاه ها نيز اگر نيازي به لزوم تقويت مديريت احساس شود با جديد دنبال خواهد شد.
جدای صنعت از دانشگاه فایده ای ندارد
نماینده ولی فقیه در همدان
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد ارتباط صنعت و دانشگاه گفت:دانشگاه و صنعت باید با یکدیگر هماهنگ و مرتبط شوند چراکه جدایی این دو از یکدیگر هیچگونه فایده‌ای ندارد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دکتر منصور غلامی، رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا به عنوان وزیر پیشنهادی علوم از سوی دولت دوازدهم انتخاب شده است، تأکید کرد: چرا کمک نکنیم غلامی به وزارت علوم برود؟
غلامعلی حدادعادل در آئین اختتامیه دومین جشنواره سراسری ادبی حبیب حرم در همدان، افزود: مشکل ترامپ مساله هسته‌ای ایران نیست چرا که آنها می‌دانند ایران قصد تولید سلاح هسته‌ای ندارد، آنها از مدافعان حرم می‌ترسند و از امثال شهید همدانی و شهید حججی ها ناراحتند.
مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعتیاد را جرم ندانسته
کاظمی
نماینده مردم ملایر گفت: در آخرین مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعتیاد را جرم ندانسته بلکه بیماری تشخیص داده بنابراین به این نتیجه رسیده‌اند که برای مقابله با این بیماری تنها مقابله نیروی انتظامی کافی نیست و باید همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها پای‌کار بیایند.
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور شرکت در شورای اداری استان همدان و حضور در نشست ماهانه روسای فدراسیون ها صبح پنجشنبه وارد همدان شد و در این سفر معاونان وزارت ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی وی را همراهی کردند.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف:
فرمانده قرارگاه نجف اشرف با اشاره به اینکه ما حادثه تاریخی کربلا را درک نکردیم اما بخشی از مردم و نسل حاضر دفاع مقدس را درک کردند، افزود: در دفاع مقدس بسیاری از مردم حادثه بسیار بزرگ و نبرد نابرابر بین حق و باطل را شاهد بودند.
کرکوک بدست نیروهای ارتش عراق آمد و بطور کامل از دست کردهای عراق خارج شد که این موضوع موجب شادی مردم عراق شد.
صفحه  از ۱۷۳