پیرتاج با بیان اینکه کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته پنج درجه سانتیگراد زیر صفر گزارش شده گفت: سردترین نقطه در این مدت کبودرآهنگ با هفت درجه سانتیگراد زیر صفر به ثبت رسیده است.
سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه برای تمام دشت‌های استان جهت برداشت آب محدودیت های اعمال شده و ممنوعه ارزیابی شده اند، گفت: سه دشت اسدآباد، رزن - قهاوند و کبودرآهنگ به دلیل برداشت بیش از حد 'ممنوعه بحرانی' هستند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از واحدهای صنعتی و خدماتی استان خواست برای کسب تندیس صنعت سبز کشور، در نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز در سال ۱۳۹۶ شرکت کنند.
حال و هوای این روزهای تالاب شیرین سو کبودرآهنگ گویای این است که این تالاب روزهای ناخوشی را پشت سر می گذارد چرا که شاهد پسرفت آب این تالاب زیبا هستیم.
حال و هوای این روزهای تالاب شیرین سو کبودرآهنگ گویای این است که این تالاب روزهای ناخوشی را پشت سر می گذارد چرا که شاهد پسرفت آب این تالاب زیبا هستیم.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: از اواخر روز جمعه هفته جاری بارش های پراکنده و خفیف، برخی از نقاط غربی استان همدان را در بر می گیرد.
معاون محیط انسانی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه دفن پسماند دارای تکنیک و دقت خاصی است، گفت: شیرابه زباله‌ها بسیار خطرناک است که با تلبار شدن پسماند جاری شده و ممکن است به رودخانه‌ها برسد و یا در سفره‌های زیزمینی نفوذ کرده و در نهایت منجر به آلودگی آب‌ها شود.
فرماندار رزن:
فرماندار رزن گفت: دهیاران روستاهای رزن باید مانع مصرف آب شرب توسط روستاییان در بخش کشاورزی شوند.
سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه وضعیت بارش در استان همدان رضایت‌بخش نبوده و باید حفاظت جدی از منابع موجود صورت گیرد گفت: نیاز است تا تمامی مردم به ویژه کشاورزان که از عمده ترین مصرف کنندگان منابع آبی هستند نسبت به حفظ منابع آبی موجود احساس تکلیف کنند تا بتوان میزان مصرف را در ماه های آینده مدیریت کرد.
پیرتاج‌همدانی با بیان اینکه از روز سه‌شنبه تا پنج‌شنبه جوی پایدار و هوایی نسبتا آفتابی بر استان حاکم خواهد شد، گفت: دیروز سرعت وزش باد در اسدآباد به 72 کیلومتر بر ساعت و در همدان به 64 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
صفحه  از ۳۶