سخنگوی سپاه پاسداران با حضور در همایش مدار امید گفت: دشمنان ایران مصمم برای مقابله با گفتمان انقلاب اسلامی هستند و انقلاب اسلامی با قدرت به راه خود ادامه داده و تهیدیدات را به فرصت بدل می‌کند.
کد خبر: ۱۱۶۹۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶ 02 June 2024

همایش رسانه‌ای "مدار امید" با حضور سخنگوی سپاه پاسدران در همدان بر گزار شد.

به گزارش تابناک همدان، سخنگوی سپاه پاسداران با حضور در همایش مدار امید گفت: دشمنان ایران مصمم برای مقابله با گفتمان انقلاب اسلامی هستند و انقلاب اسلامی با قدرت به راه خود ادامه داده و تهیدیدات را به فرصت بدل می‌کند.

سردار رمضان شریف با بیان اینکه در ایام ارتحال امام هستیم و همه این پیشرفت‌ها و الهام بخشی‌های ملت مرهون تلاش‌ها و رهنمود‌های حکیمانه امام خمینی (ره) است، افزود: کشور ما ۴۵ سال با سرافرازی و الهام‌بخشی انقلاب اسلامی به راه خود ادامه می‌دهد و همچنان درخشش و الهام‌بخشی خود را در سطح افکار عمومی دنیا دارد.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال خاموش کردن این چراغ نورانی هستند، عنوان کرد: هماوردی لحظه به لحظه بین مخالفان و موافقان گفتمان انقلاب اسلامی که راهی نو را برای مدیریت جوامع بیان کرده، وجود دارد.

رمضان شریف افزود: دشمنان هراس دارند که این گفتمان مورد پذیرش افکار عمومی دنیا قرار گرفته و طومار مستکبران را در هم بپیچد، ما تنها کشوری هستیم که در ۴۵ سال گذشته در صدر اخبار بوده و هستیم  هر چند دشمنان تلاش می‌کنند کاستی‌های ما را برجسته و موفقیت‌های ما را تخفیف دهند.

وی عنوان کرد: سال‌ها است مردم ما فریاد می‌زنند که صهیونیست نژادپرست بوده و به هیچ اصولی پایبند نیست و فقط خود را دیده و دیگران را به عنوان انسان‌های درجه ۲ و ۳ تلقی کرده و آقایی و سروری را تنها برای خود متصور هستند.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: کلید واژه ثابت بیانات رهبر انقلاب در طول سال‌ها اول بودن مسئله فلسطین است، ۴۵ سال طول کشید تا افکار عمومی جهان به ماهیت رژیم صهیونیستی به درستی راه و نگاه امام (ره) که رهبر انقلاب آن را ادامه دادند، پی ببرند.

وی با اشاره به اینکه حضور هیئت‌های مختلفی که برای ادای احترام به ایران آمدند را دست کم نگیرید، عنوان کرد: همه دنیا و مستکبران ۴۵ سال تلاش کردند که ما منزوی شویم، اما امروز دنیا می‌داند که چه کسی منزوی است، امروز منفورترین‌ها رژیم صهیونیستی و ارباب آن‌ها آمریکا است.

رمضان شریف با بیان اینکه درستی راه امام و استراتژی جمهوری اسلامی قابل مشاهده است و این همایش می‌تواند همین پیام را به افکار عمومی دنیا بدهد، گفت: دو مسئله وحدت و امید به آینده برای ما مهم است و از این رو امروز دشمن به دنبال ایجاد اختلاف و دو قطبی سازی به بهانه‌های پیش پا افتاده و گرفتن امید از مردم است.

این مقام مسئول توضیح داد: اگر بخواهیم استراتژی رسانه‌ای دشمن را بیان کنیم باید گفت استفاده از شکاف نسلی و بی اطلاعی مردم برای بی دستاورد معرفی کردن انقلاب اسلامی و بحرانی جلوه دادن وضعیت کشور،   مدار رسانه‌ای و عملیات روانی دشمن است.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره اتفاقات اخیر منطقه بیان کرد: محور مقاومت که محصول انقلاب اسلامی است محبوب‌ترین واژه در میان امت اسلامی به شمارمی آید که با عزت و اعتماد به نفس از فرهنگ قرآن و کیان اسلامی دفاع می‌کنند.

رمضان شریف پس از این توضیح که مقاومت اسلامی بود که طوفان الاقصی را آفرید مقاومتی که به گفته خود آن‌ها بر گرفته از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است، به تشریح جنگ ۶ روزه اعراب با اسرائیل و شکست آن‌ها پرداخت و گفت: بعد از تحقیری دراز مدت، پس از سال‌ها اسرائیلی‌ها در جنگ ۳۳ روزه شکست را تجربه کردند و اولین ضربه را از مردم لبنان دریافت کردند.

وی با تشریح عملیات غرور آفرین طوفان الاقصی، لزوم آشنایی جوانان با ارزش این عملیات و فرو ریختن هیمنه اسرائیلی‌ها در آن مطرح کرد: صهیونیست‌ها ۷۴ سال بر این استراتژی استوار بودند که آنجا دژی محکم است و اگر نبود انقلاب اسلامی و نامگذاری روز جهانی قدس، استراتژی صهیونیست‌ها در فراموش‌سازی مسئله فلسطین محقق می‌شد.

رمضان شریف با اشاره به اینکه امروز مسئله فلسطین تبدیل به نقل محافل دنیا شده است، عنوان کرد: ۸ ماه افکار عمومی جهان شاهد بود صهیونیست‌ها چگونه شهری بدون پدافند را بمباران کرده و به هیچ چیزی رحم نکردند، اما به هیچ دستاوردی هم نرسیدند.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه مصیبت آنجایی است که صهیونیست‌ها با کنترل شدید اجازه افشای تلفات نظامی خود را نمی‌دهند، گفت: درود خدا بر آن‌هایی که معنای سربازی و مجاهدت در اسلام را ترجمه کردند.

رمضان شریف با بیان اینکه ما هیچ هراس و دلهره‌ای نداریم، چون ما امام و رهبری حکیم داریم، مطرح کرد: در حادثه اخیر برخورد همراه با طمانینه رهبر انقلاب را ببنید، ما می‌دانیم چه افراد ارزشمندی را از دست داده‌ایم، اما زانوی غم هم بغل نمی‌گیریم، چرا که گردانندگان ایران اسلامی استاد تبدیل تهدیدات به فرصت‌های طلایی هستند.

وی با بیان اینکه‌ای کاش توانسته بودیم قطره‌ای از اهمیت عملیات وعده صادق را بیان کنیم، افزود: همین مقدار که از ابعاد عملیات بیان شد، پیام اقتدار، عزت نیرو‌های اسلامی، شجاعت و تدبیر رهبر انقلاب را به دوست و دشمن ارسال کرد، با این عملیات نگاه دنیا عوض شده و همچنین آورده زیادی نیز برای امنیت پایدار، توسعه، تعاملات، پیشرفت و ... در کشور به دست آمد.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه به فضل الهی هیمنه دشمن شکست خورد، اضافه کرد: خود دشمنان  گفتند که ۱۰ کشور تلاش کردند موشک‌ها و پهباد‌های ایران به رژیم صهیونیستی نرسد، اما اراده خدا نشان داد راه انقلاب اسلامی پیروز است.

رمضان شریف با بیان اینکه امیدواریم کسانی که در این کشور مسئولیت می‌گیرند این راه برجسته انقلاب را ادامه دهند، ادامه داد: مدیریت و حکمرانی در ایران با دیگر نقاط جهان متفاوت است، این نظام به آسانی به دست نیامده، بلکه نتیجه خون هزاران شهید است و امیدوارم به گونه‌ای رفتار کنیم که وقتی با شهدا روبه‌رو شدیم شرمنده نشویم، پذیرش مسئولیت در نظام اسلامی کار سختی است.

نماینده، ولی فقیه در همدان نیز در این همایش ضمن گرامیداشت یاد شهید رئیسی و همراهان وی، اظهار داشت:  در آستانه انتخابات هستیم و امیدواریم همه ما در تحقق هدف بزرگ که مسئله مشارکت و ادامه دادن راه این شهدا است، موفق باشیم.

آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی با این توضیح که امیدواریم در انتخابات آینده فرد منتخب بتواند مسیر خدمت را استمرار بخشیده و به معنای واقعی خادم ملت باشد، گفت: در فضای مجازی و در رسانه‌ها باید تلاش کنیم که نسبت به واقعیت‌های موجود متعهد باشیم، اگر فعال مجازی تعهد خود را نسبت به حقیقیت نادیده بگیرد در کار خود دچار اشتباه خواهد شد.

وی با بیان اینکه دشمن از هوش خود استفاده می‌کند که اقدامات انجام شده را ضایع کند، ادامه داد: اگر فرد متعهد بوده و واقعیت‌ها را منسجم و جامع درک کند و ببینید، ناامید نخواهد شد.

برگزاری همایش رسانه‌ای

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار