نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان گفت: ورزش باید به سمت خصوصی سازی برود و از این طرح در تمامی رشته ها استقبال می کنیم
کد خبر: ۱۰۷۷۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸ 16 November 2022

ولی فقیه و امام جمعه همدان گفت: ورزش باید به سمت خصوصی سازی برود و از این طرح در تمامی رشته ها استقبال می کنیم.


به گزارش تابناک همدان از ایرنا، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی در نشست با مسوولان باشگاه پاس همدان اظهار داشت: حوزه فرهنگ و ورزش از اهمیت بسزایی برخوردار است و بخش خصوصی می تواند در رشد و اعتلای این 2 حوزه در بخش های مختلف کمک شایانی داشته باشد.


وی با تمجید از ورود بخش خصوصی در حوزه تیم پاس بیان کرد: حمایت از بخش خصوصی مورد تاکید است و با برنامه ریزی مطلوب می تواند به موفقیت این تیم منجر شود.


قائم مقام باشگاه پاس همدان نیز در این نشست گفت: چشم انداز هیات مدیره در این باشگاه فقط حمایت از رشته فوتبال نیست بلکه قصد داریم در ورزش های مختلف این فعالیت را داشته باشیم.


سیدمحمد رضوی افزود: در باشگاه پاس اهداف بلند مدت را پیگیری می کنیم و امسال قصد داریم علاوه بر تیم فوتبال، در فعالیت چند رشته برنامه ریزی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: نگاه ما به پاس همدان تیمداری نیست و می‌خواهیم با فعال‌سازی چند رشته ورزشی، در ساختار باشگاهی به صورت حرفه‌ای ورود پیدا کنیم.


وی بیان کرد: هم اکنون در حال ساماندهی امور فوتبال پاس هستیم ضمن اینکه با چند مسئول در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله هیات والیبال استان همدان نشست داشته‌ایم تا به زودی برای فعال‌سازی سایر تیم‌ها در لیگ‌های کشوری اقدام کنیم.


رضوی پور افزود: پاس نباید در حد یک تیم فوتبال در کشور فعال باشد بلکه این ظرفیت وجود دارد تا با حمایت و کمک سایر مسئولان استان همدان در سایر رشته‌ها نیز تیمداری شود.


قائم مقام باشگاه پاس خاطرنشان کرد: به محض اینکه زیرساخت‌های لازم برای تیم فوتبال پاس را تامین کنیم به سراغ سایر رشته‌های مستعد ورزشی خواهیم رفت.
این تیم امسال تحت حمایت شرکت جویبارشهر به عنوان مدیریت پیمان از سوی هیات امنای باشگاه پاس واگذار شده و گفته می شود به مدت سه سال اختیار تام برای تصمیم گیری در تمامی حوزه ها دارند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار