مردم ما شایسته بهترین خدمتگزاری ها هستند

جشن شکرگزاری آبگیری بند روستای رضوانکده در روز عید سعید قربان با حضور فرماندار ملایر برگزار شد
کد خبر: ۱۱۷۱۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۶ 18 June 2024

جشن شکرگزاری آبگیری بند روستای رضوانکده در روز عید سعید قربان با حضور فرماندار ملایر برگزار شد.

به گزارش تابناک همدان از ملایر:" سلمان اسماعیلی" معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر در روز عید قربان درجشن آبگیری بند روستای رضوانکده اظهار داشت: خدا را شاکریم در روز مبارک عید سعید قربان، شاهد رحمت واسعه الهی و به ثمر رسیدن وعده ها و مصوبات میزهای خدمت هستیم و در کنار شما مردم شریف و زحمتکش آبگیری بند آب روستا را جشن می‌گیریم،

وی تصریح کرد: امسال بر خلاف سال های قبل حق آبه زیست محیطی از سد آزادسازی شد و حق آبه کشاورزی نیز با عقد قراداد های قانونی محقق شده است و از اهالی باقی روستاهای پایین دست سد توقع داریم تا با عقد قرارداد و انجام مراحل قانونی از این نعمت الهی و ثروت ذی قیمت بهره مند شوند.

اسماعیلی عنوان کرد : در طول مدت اخیر ارشادات لازم انجام شد و هنگامی که لازم شد تا بند های انحرافی غیرقانونی از راه رودخانه برداشته شوند با تلاش دستگاه های مربوطه این مهم را به نتیجه رساندیم.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به پای کار بودن مردم بیان کرد: همکاری مردم باعث می‌شود مسئولین نیز مشتاقانه برای حل مشکلات در کنار آنها بایستند و دولت سیزدهم نمود عینی این عزم برای خدمت رسانی بی وقفه و شبانه روزی است، اکنون نیز اگر مردم و گروه های جهادی اعلام آمادگی و نظر کارشناسی نمایند حاضریم در امر لوله گذاری آب کشاورزی از سد اعتبارات لازم را بررسی و تخصیص دهیم.

اسماعیلی در ادامه سخنان خود مطرح کرد : از تلاش های همه همکاران عزیز خود در مدیریت شهرستان متشکرم و در باب قطعی برق چاه های آب نیز باید این را درنظر داشته باشیم که با ناترازی میزان تولید و مصرف برق در کشور مواجه هستیم و با مصوبه هیات دولت راهی جز این کار نیست لکن نگاه ما اصلاح رویه است و به عنوان فرماندار خود را مدافع حقوق شما عزیزان می دانم‌.

نماینده عالی دولت در ملایر خاطرنشان کرد : رهبر معظم انقلاب در وصف رئیس جمهور شهید فرمودند یکی از بهترین ها را زیر این آسمان از دست دادیم و امیدواریم مردم با حضور پرشور پای صندوق های رای ضمن سربلندی ایران اسلامی رئیس جمهوری اصلح و مانند شهید آیت الله رئیسی را برای این مسئولیت خطیر انتخاب کنند.

وی یادآور شد: مردم ما از بهترین مردمان در طول تاریخ هستند و تقدیم صدها شهید از همین خطه، شاهد این مدعاست و این مردم شایسته بهترین خدمات و کوشاترین خادمان هستند.

گفتنی است تحقق حق آبه روستای رضوانکده از مصوبات میز خدمت این روستا بوده که با پیگیری های مداوم و دستور فرماندار ملایر صورت پذیرفت.


خبرنگار،الهام قنائی

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار