وزیر اقتصاد:
وزیر اقتصاد در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان گفت: طبق تکلیف قانون بودجه سال گذشته، سهام عدالت به ثبت‌نام‌کنندگانی که در دهه ۸۰ به آن‌ها تعلق نگرفته بود، با اولویت مشمولین نهاد‌های حمایتی شامل؛ کمیته امداد و بهزیستی تخصیص می‌یابد.
کد خبر: ۱۱۲۴۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱ 02 September 2023

وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: با تایید هیات وزیران ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر مشمول سهام عدالت می‌شوند.

‍ به گزارش تابناک همدان، به نقل از روابط عمومی و روابط بین الملل استانداری همدان، سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان اظهار کرد: طبق تکلیف قانون بودجه سال گذشته، سهام عدالت به ثبت‌نام‌کنندگانی که در دهه ۸۰ به آن‌ها تعلق نگرفته بود، با اولویت مشمولین نهاد‌های حمایتی شامل؛ کمیته امداد و بهزیستی تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه در این باره پیشنهادی آماده شده که باید مراحل خودش را در هیأت وزیران طی کند افزود: اگر مورد موافقت نهایی قرار بگیرد، امیدواریم در سال جاری، سهام عدالت را به مشمولین ارائه دهیم.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه جاماندگان و مشمولین نهاد‌های حمایتی؛ مجموعاً بیش از ۴ میلیون و ۷٠٠ هزار نفر می‌شوند گفت: در صورتی که سهام مورد نیاز برای تخصیص به آنها، به تایید هیأت دولت برسد، تمام این افراد زیر پوشش قرار خواهند گرفت.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از واحد‌های راکد، از گروه ملی فولاد گرفته تا هپکو و ماشین‌سازی که وضعیت بسیار بغرنجی داشتند و نارضایتی کارگری وسیعی ایجاد کرده بودند؛ احیاء شده‌اند اظهار کرد: این واحد‌ها امروز روی ریل حرکت افتاده و از نظر تولید و شیفت‌کاری کارگران، فعال شده‌اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار