بار کج لوازم‌خانگی قاچاق به منزل نرسید/ سازش ۹۰ درصدی پرونده‌های قضایی /کشف ۷۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در همدان / دستگیری سارق باطری‌های خودرو
سردار کامرانی صالح گفت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اولویت های اساسی پلیس استان می باشد چرا که کالاي قاچاق بزرگترين دشمن اقتصاد ملّي و مخرب توليد داخلي بوده و همواره مبارزه در اين راستا در دستور کار ماموران انتظامي استان قرار دارد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر به بروز یک مورد انفجار در اثر تجمع گاز شهری اشاره کرد و گفت: پس از اعلام سامانه 125، نیروهای آتش‌نشانی در محل مستقر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: متهمان مورد رصد قرار گرفته و در يك عمليات غافلگيرانه دستگير شده و از آنان تعداد زيادي مهر، دستگاه اسكنر، كيس كامپيوتر و كاغذهاي رنگي كشف و مشخص شد كه نامبردگان علاوه بر جعل اسناد دولتي، در حال انجام چندين فقره كلاهبرداري به روش فروش وام ازدواج بوده و تعداد زيادي از افراد را به اين روش اغفال و مبالغي از آنها اخذ کرده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح مقابله با قاچاق و کشف ۵۵۰ کیلوگرم چای قاچاق به ارزش تقریبی ۱۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
فرمانده پلیس‌راه شهرستان نهاوند گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه خودرو پراید در نزدیکی شهر نهاوند در محور آورزمان 3 تن از سرنشینان خودروی سواری پراید فوت کردند و 2 تن دیگر نیز مجروح شدند.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: توقیف یک دستگاه کامیون کانتینربر حامل قاچاق کالای گمرکی حامل تعداد 559 هزار و 356 عدد انواع لوازم منزل به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال و دستگیری دو نفر از دیگر کشفیات بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند اظهارداشت: در اقدامی دیگر عوامل پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی و کنترل خودرو و موتورسیکلت های مظنون به سرقت اقدام به سرکشی و کنترل تعمیرگاه‌ها و توقفگاه‌های وسائط نقلیه کردند.
عزیزی با بیان اینکه این دو شخص هنوز به مرحله کشف اشیاء عتیقه نرسیده بودند، افزود: دوستداران محیط زیست در کلیه روستاها و شهرستان‌ها حضور دارند که با گزارش آنها به میراث فرهنگی، اقدام به پیگیری موضوع می‌کنیم.
فرمانده انتظامی همدان بیان کرد: ماموران قلابی که به عنوان عوامل پلیس آگاهی اقدام به بازرسی از منازل و سرقت اموال مردم می کردند، دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در ادامه با اشاره به اینکه پرونده جسد کشف شده در رودخانه جورقان نیز در حال بررسی است، افزود: هنوز نیم‌تنه و سر این جسد کشف نشده است و احتمال می‌رود آب برده باشد.
صفحه  از ۴۵