سرهنگ نوری گفت: سارقان غیربومی در بازجویی های فنی پلیس به 48 فقره سرقت لوازم داخل خودرو و جیب بری در نقاط مختلف کشور اعتراف کردند.
سرهنگ علی بخشی کشف 20 دستگاه مانیتور و 713 قلم انواع کالای قاچاق آرایشی به ارزش 80 میلیون ریال توسط ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی در راستای جلوگیری از ورود هرگونه کالای قاچاق و بدون مجوز با کنترل محورهای مواصلاتی این شهرستان از دیگر اقدامات این نیرو برشمرد.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان گفت: با نزدیک شدن به اربعین حسینی کلاهبرداران و جاعلان حرفه ای فضای مجازی اقدام به سوء استفاده از احساسات مذهبی افراد و کلاهبرداری از آنها می کنند.
سردار کامرانی صالح در ادامه از شناسایی محل دپوی کالای قاچاق در یکی از مناطق این شهرستان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان ملایر پس از هماهنگی با مقام قضایی، در بازرسی از مخفیگاه موردنظر ۱۱۵ هزار و ۵۷۰ نخ انواع سیگار قاچاق، ۱۰ هزار عدد انواع قرص متادون و ترامادول به همراه ۷۰۰ سی سی شربت متادون و ۶۱ بسته توتون خارجی، ۴۸ کیلو ذغال و ۱۴ حقه وافو کشف کردند.
جانشین انتظامی شهرستان رزن با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح، از همکاری مردم تشکر کرد و بیان داشت: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: رونق تولید و اقتصاد در کشور بستگی به تلاش و کار مضاعف در تمامی عرصه های اقتصادی دارد.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: خودروی تریلی حامل مواد شیمیایی پس از سقوط از گردنه اسدآباد در آتش سوخت.
فرمانده انتظامي استان همدان از انهدام باند 5 نفره تهيه و توزيع مواد مخدر در همدان و کشف يک کيلو گرم هروئين خبر داد.
فرمانده انتظامی نهاوند از کشف جسد جوانی ۳۰ تا ۴۰ ساله در حاشیه‌های منطقه شهرک شهید حیدری نهاوند خبر داد.
کارشناس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: تصادف زنجیره ای در محل زیرگذر صدا و سیمای همدان دو مصدوم برجای گذاشت.
صفحه  از ۴۳