نسخه‌ای از قانون در کتابخانه معروف آیت‌الله مرعشی‌نجفی در شهر قم وجود دارد که مورد استفاده دکتر حبیبی قرار گرفته است. این نسخه ۲۶۳ ورق ۲۰ سطری دارد و در سال ۵۱۲ هجری قمری یعنی ۸۴ سال پس از درگذشت ابن‌سینا از روی نسخه‌ای در بغداد رونویسی شده است.
کارشناس سرطان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از غربالگری سرطان سینه، دهانه رحم و روده بزرگ طبق برنامه کشوری در مراکز بهداشتی و درمانی سخن گفت و افزود: در این هفته غربالگری سرطان پروستات نیز در برنامه است.
سرپرست دانشگاه بوعلی‌سینا از اخذ مجوز راه‌اندازی دانشگاه بین‌المللی گروه D۸ در همدان خبر داد و گفت: این دانشگاه از بهمن‌ماه فعالیت خود را آغاز و دانشجو می‌پذیرد.
استاد دانشگاه، محقق و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان از رونمایی تولید تجاری محصول دانش‌بنیان «کنه شکارگر» برای مهار زیستی آفات در دانشگاه بوعلی‌سینا خبر داد.
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی همدان با بیان اینکه پژوهش نباید تنها محدود به تولید مقاله باشد، گفت: دستگاه‌های دولتی در کار پژوهشگران سنگ‌اندازی می‌کنند.
با سفر کردن باهوش تر شوید
سفر ما را باهوش تر می کند!
شاید بدون جوراب کفش پوشیدن، موضوع ساده و بی اهمیتی به نظر برسد اما می تواند تاثیر چشمگیری بر زندگی تان داشته باشد. دست کم، هر بار که پاهای خود را از کفش خارج می کنید، دیگران را با بوی ناخوشایند پاهای تان آزار نمی دهید! و در بدترین حالت هم دچار عفونتی خطرناک خواهید شد. پاهای شما در تمام طول روز از شما حمایت می کنند، پس با محافظت و مراقبت از آنها با پوشیدن یک جفت جوراب مناسب به آنها نشان دهید که چقدر دوست شان دارید.
چه کسانی نباید حجامت کنند؟
حجامت، یکی از روش های پاکسازی است که به عنوان ابزاری مفید و مؤثر در اختیار پزشک آگاه است تا با توسل به آن بیماری را دور کند و تندرستی را به بدن برگرداند. پس انجام حجامت برای همه افراد، بدون در نظر گرفتن شرایط بدنی و روحی آنها (و در یک کلام، مزاج و سوءمزاج های آنها) به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان به عناوین پژوهش‌های انجام شده در نمایشگاه اشاره کرد و گفت: طرح پژوهشی مقایسه عملکرد ازن و نانو ذرات نقره در حذف عوامل بیولوژیکی آب، بررسی قارچ‌ها در زلال‌سازهای تصفیه‌خانه‌های آب همدان، بررسی پتانسیل تشکیل آلدئیدها و کتون‌ها با تعیین میزان بهینه ازن در تصفیه‌خانه شهید بهشتی همدان، بررسی علل افزایش زمان و هزینه‌های انجام پروژه‌های آب و فاضلاب در کشور و ... از جمله موارد پژوهشی است.
روحی با اشاره به اینکه امروزه والدین دیگر آن‌طورکه باید برای کودکان وقت نگذاشته و با یک گوشی او را ساکت و آرام می‌کنند، اضافه کرد: همین موضوع یکی از علل اصلی استفاده بیش از حد کودکان از موبایل شده و تبدیل به عادت رفتاری نامطلوب می‌شود.
صفحه  از ۷۱