به مناسبت روز جهانی حفاظت از لایه ازن، دفتر عمران ملل متحد و پروژه ازن، این ویدیو را تهیه کردند. این ویدیو یکی از قسمت های مجموعه محبوب دیرین دیرین است.
سلیمانی با تأکید بر اینکه امروزه سل‌تراپی به مارکتینگ تبدیل شده است، تصریح کرد: به‌گونه‌ای که کشوری مانند ژاپن در زمینه توریسم در حوزه فراورده‌های سلول‌های بنیادین پیشرفت‌های خوبی دارد.
انتشار ویدئوهایی از اولین عروسک انسان نما در ژاپن باعث شگفتی کاربران شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا شده است.
نرم‌افزاری برای تولید تصاویر چهاربعدی سی.تی‌اسکن مبتنی بر واقعیت افزوده پویا توسط این شرکت طراحی شده که تا سه ماه آینده نسخه اصلی آن برای مشتریان ایرانی نصب می‌شود.
رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان اظهار کرد: تعاملات بین المللی یکی از رویکردها دانشگاه ها است که در این راستا با مراکز علمی سایر کشورها تعامل خوبی برقرار شده است.
یک متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب در همدان گفت: سردردهای میگرنی را با سینوزیت اشتباه نگیرید.
کارشناس شبکه بهداشت و درمان ملایر گفت: عفونت‌های روده‌ای، وبا، مسمومیت‌های غذایی، حصبه و بیماری مسافرت از شایع‌ترین بیماری‌های فصل تابستان است که افراد جامعه به ویژه کودکان و سالمندان را تهدید می‌کند.
شیرانی با اشاره به اینکه عمل کاشت حلزون‌شنوایی بر روی بزرگسالانی که قبلاً با سمعک می‌شنیده‌اند و اکنون قادر به شنوایی نیستند، انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: کاشت حلزون شنوایی یک فرآیند است و مانند برخی عمل‌ها نیست که یک روزه تمام شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به وضع نامساعد اقتصادی کشور و توجه ویژه دولت به بخش بهداشت و درمان بیان کرد: مشکلاتی که در گذشته در زمینه پرداخت حق‌الزحمه طرح‌های تحقیقاتی دانشجویان وجود داشت امروز در راستای استفاده از توان علمی دانش‌پژوهان و پژوهشگران رفع شده است.
یک کارشناس مبارزه بابیماری‌های مرکزبهداشت ملایر درباره برنامه غربالگری نوزادان(هیپوتیروئیدی) گفت: در حال حاضر برنامه غربالگری نوزادان شامل دو بیماری کم‌کاری مادرزادی تیروئید نوزادی و بیماری فنیل کتونوری است.
صفحه  از ۶۸