تردد۴ میلیون خودرو از جاده‌های همدان در طرح اربعین
استاندار همدان گفت: تا پایان دولت یازدهم ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۶۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود.

به گزارش تسنیم، شاهرخی در جمع فرماندهان انتظامی همدان، اظهار داشت: نقش ناجا در ایجاد نظم و امنیت و آرامش برای مردم جامعه بی بدیل است و در سایه این نظم و امنیت است که مردم به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه آرامش و امنیت خود را مدیون نیرو‌های خدوم نیروی انتظامی هستیم، ابراز کرد: می‌بینیم که در کشور‌های مدعی تمدن، فرهنگ و دموکراسی نظیر آمریکا و فرانسه رویداد‌هایی رخ می‌دهد که موجب کاهش امنیت آن‌ها شده است. اما دین داری، تقوای مردم و حضور هوشمندانه نیرو‌های اطلاعاتی و انتظامی، زمینه امنیت را در کشور ما فراهم کرده است.

استاندار همدان با بیان اینکه مردم با دیدن و شنیدن نام پلیس احساس امنیت و آرامش می‌کنند و این یک احساس مشترک مثبت و خوب در میان مردم و پلیس ایجاد می‌کند، عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی صف شکن و خط شکن در برخورد با عاملان ایجاد ناامنی و ناهنجاری است و عوامل ناجا پاسدار نظم و امنیت در جامعه هستند.

شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: استان همدان بر روی ریل توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار گرفته و طرح‌های بزرگی نیز در دست اجراست که با کمک و اتکا به نیرو‌های انتظامی این طرح‌ها را اجرایی می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تامین معیشت و اشتغال مردم مهم‌ترین اولویت کاری استان همدان است، اظهار داشت: در این راستا تلاش کردیم با برنامه حرکت کنیم و امکانات را در جایی به کار بگیریم که بیشترین نفع را برای مردم داشته باشد و اعتبارات را در جایی هزینه کنیم که تولید را افزایش دهد.

استاندار همدان با بیان اینکه تا پایان دولت یازدهم ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۶۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود، گفت: بالا بودن شمار طرح‌های حوزه راه و راه سازی، توسعه راه آهن، افزایش پرواز‌ها از فرودگاه همدان، بهبود وضعیت صنعت با هدف افزایش سرانه درآمد و اشتغال از جمله برنامه‌های مهم و مزیت‌های این استان است.

شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش به عهد شکنی آمریکا در خروج از برجام و تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: ایران با داشتن رهبری هوشمند و با صلابت، دولتی مقتدر در حوزه دیپلماسی، نیرو‌های نظامی و انتظامی مقتدر و مردمی با ایمان و ولایتمدار در برابر زیاده خواهی‌های استکبار ایستاده است.

وی با بیان اینکه ۴ میلیون خودرو از جاده‌های این استان از ابتدای طرح اربعین تاکنون تردد کردند ابراز کرد: ۸۵ ایستگاه صلواتی در همدان دایر شده و روزانه ۳۰ هزار پرس غذا در بین زائران اربعین توزیع می‌شود.

استاندار همدان از همدان به عنوان کلانشهر یاد کرد و گفت: این همه تلاش و کوششی که در بخش‌های مختلف استان شده سبب کلان شهر شدن همدان شد. استان همدان از نظر اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و مالی رو به رشد است و امیدواریم با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی سالم با تلاش مجموعه استان به ویژه عوامل انتظامی باشیم.