مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: پنجره فیزیکی کسب و کار در این استان راه اندازی می‌شود که با آغاز فعالیت آن زمان صدور مجوز از ۷۲.۵ روز به یک روز کاهش پیدا می‌کند.
کد خبر: ۹۸۱۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳ 28 July 2021

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: پنجره فیزیکی کسب و کار در این استان راه اندازی می‌شود که با آغاز فعالیت آن زمان صدور مجوز از ۷۲.۵ روز به یک روز کاهش پیدا می‌کند.

به گزارش تابناک همدان، سید ناصر محمودی روز چهارشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: راه اندازی پنجره فیزیکی کسب و کار و شروع فعالیت این حوزه در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در دستور کار و اولویت قرار گرفته است.

وی با اشاره به پرداخت حقوق و پاداش کارکنان ادارات خاطرنشان کرد: تلاش کرده ایم تا در ماه‌های اسفند، خرداد و تیرماه همه حساب‌ها را جمع بندی کرده و پرداختی‌ها به موقع صورت گیرد.

محمودی گفت: با مدیریت و راهبری استاندار همدان هیچگونه وقفه‌ای در پرداختی‌های دستگاه‌های اجرایی و در بخش‌های مختلف ایجاد نشده است و تلاش شده به موقع همه ماموریت‌های محوله انجام شود.

وی با بیان اینکه در خصوص موضوع مولدسازی دارایی‌های دولت در سال ۱۳۹۹ توانستیم رتبه اول کشور را کسب کنیم افزود: در سطح استان تعداد ۱۱۰ پروژه شناسایی شد که همه اقلام فروش به خزانه کشور واریز و در دستگاه‌های اجرایی توزیع شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان افزود: کسب رتبه اول خزانه داری الکترونیک در سال ۱۳۹۹ از دیگر دستاورد‌های اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان بوده است که با حضور وزیر اقتصاد این خزانه داری آغاز بکار کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه بهبود فضای کسب و کار، این اداره کل موفق شد رتبه اول کشور را کسب کند خاطرنشان کرد: در این حوزه ۷۰ قانون مخل کسب و کار شناسایی و به هیأت مقررات زدایی ارسال شد که ۵۰ مورد مصوبه هیأت مقررات زدایی به دستگاه‌های اجرایی هم ارسال شده است.

منبع: روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار