فرماندار همدان:
محمد علی محمدی در ستاد مدیریت کرونا شهرستان همدان گفت: چادر‌های برپا شده به منظور عرضه اقلام بهداشتی باید با تعداد محدود و تحت نظارت بیشتر فعالیت کنند.
کد خبر: ۹۵۳۰۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷ 05 April 2021
محمدی افزود: با اشاره به مشاهده عرضه اقلام بهداشتی متفرقه و مشکل سد معبر برخی از این چادر‌ها افزود: اکیپ بازرسی متشکل از فرمانداری، مرکز بهداشت، سازمان صمت و شهرداری ضمن بررسی موضوع نسبت به جمع آوری چادر‌هایی غیر ضروری اقدام نمایند.

به گزارش تابناک همدان، فرماندار همدان با بیان اینکه فعالیت رستوران‌ها و غذاخوری‌ها تا اطلاع ثانوی صرفا بصورت بیرون بر مجاز است یادآورشد: عادی انگاری در وضعیت شیوع کرونا خطر بزرگی است که ما را تهدید می‌کند و تاکید داریم بویژه در واحد‌های صنفی کنترل پروتکل هاب بهداشتی بیشتر شود.

وی با تشکر از همکاری مردم در مراسم چهارشنبه سوری و عدم حضور پنجشنبه و جمعه آخرسال در آرامستان همدان اظهار کرد: با توجه به دور اندیشی و بلوغ اجتماعی در مرکز استان تاکنون وضعیت زرد قرار داریم، اما این وضعیت شکننده است و باید همچنان به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اهتمام نمائیم.

محمدی یادآور شد: افزایش حضور در مراکز خرید، سفر‌ها و رفت و آمد‌ها در ایام نوروز از جمله مهمترین مواردی است که باعث شده در آستانه ورود به یک شرایط نامناسب و پیک چهارم شیوع کرونا باشیم.

وی با اشاره به روند افزایشی تعداد مراجعات، تست‌های مثبت، موارد بستری و فوتی کرونا تصریح کرد: میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک با میزان شیوع کرونا ارتباط مستقیم دارد.

فرماندار همدان افزود: در شرف ماه مبارک رمضان هستیم و با رعایت بیشتر پروتکل‌ها باید بنحوی عمل کنیم تا در وضعیتی قرار نگیریم که در ماه میهمانی خدا مجبور به عدم برگزاری مراسم معنوی و محدودیت فعالیت مساجد باشیم.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار