به پیشنهاد استاندار همدان و با حکم وزیر کشور فرهاد فرزانه به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری این استان منصوب شد.
کد خبر: ۹۰۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶ 01 October 2020
به پیشنهاد استاندار همدان و با حکم وزیر کشور فرهاد فرزانه به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری این استان منصوب شد.

به گزارش تابناک همدان به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، وزیر کشور در حکمی فرهاد فرزانه را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان منصوب کرد. متن حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به فرزانه چنین آمده است.

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم استان همدان و تایید معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان منصوب می‌نمایم. ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستائی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌ها و شورا‌های اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد ضمن هماهنگی با معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعداد‌ها و تجارب نیرو‌های لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

فرهاد فرزانه در کارنامه مدیریتی خود مسوولیت‌هایی همچون مدیرکل امور روستایی و مدیرکل امور شهری استانداری، مدیرکل میراث فرهنگی و مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان را دارد. پیش از این محمودرضا عراقی معاون امور عمرانی استانداری همدان بود.
 

انتصاب معاون عمرانی استانداری همدان از سوی رحمانی فضلی 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار