مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل از جمله حوزه فرهنگ و هنر دچار آسیب‌های جبران ناپذیر شد. صندوق از روز‌های نخست شیوع این بیماری با تدوین سیاست‌های حمایتی تلاش کرد تا اندکی از صدمات وارده به این حوزه را جبران نماید. مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اعلام این خبر گفت: ۴ هزار خبرنگار عضو صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه کرونا قرار می‌گیرند.
کد خبر: ۸۹۲۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶ 27 August 2020

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل از جمله حوزه فرهنگ و هنر دچار آسیب‌های جبران ناپذیر شد و صندوق از روز‌های نخست شیوع این بیماری با تدوین سیاست‌های حمایتی تلاش کرد تا اندکی از صدمات وارده به این حوزه را جبران نماید.

به گزارش تابناک همدان، سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنربا اعلام اینکه ۴ هزار خبرنگار عضو صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه کرونا قرار می‌گیرند، افزود: با توجه به اینکه کرونا سلامت خبرنگاران را به دلیل حضور در تجمعات و نشست‌های خبری به خطر می‌اندازد برای آسودگی خاطر آن‌ها تصمیم گرفتیم بیمه کرونا ویژه خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر را اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد: مدت زمان این طرح یک ساله است و پرداخت هزینه‌ای درمانی ناشی از ابتلا به ویروس کرونا تا سقف ۲۰ میلیون ریال تحت پوشش قرار می‌دهد. در صورت فوت بیمه شده در اثر کرونا، پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال پیش بینی شده است.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان افزود: خبرنگارانی که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده اند می‌توانند ظرف یک هفته آینده با تکمیل فرآیند عضویت از طریق وب سایت صندوق؛ به نشانی www.honarcredit.ir از مزایای این بیمه برخوردار شوند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار