هادی سبزواری خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکصد ایستگاه ورزش صبحگاهی در سطح استان برقرار است که ۶۰ نقطه به بانوان اختصاص دارد.
کد خبر: ۸۵۷۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲ 01 June 2020
رییس هیات ورز‎‌ش‌های همگانی همدان گفت: ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی این استان از روز یکشنبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم و در چارچوب قوانین و ضوابط ستاد کرونا بازگشایی شد.

به گزارش ایرنا، سبزواری اظهار داشت: ورزش صبحگاهی این استان از اسفندماه سال قبل به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شد و اکنون با هماهنگی صورت گرفته و مجوز‌های لازم باردیگر بازگشایی شد.

وی بیان کرد: از مربیان ورزش صبحگاهی همدان نیز خواسته شده تا نسبت به رعایت فاصله اجتماعی در دوره فعالیت و آموزش ورزشکاران در این ایستگاه‌های گروهی اقدام کنند.

سبزواری خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکصد ایستگاه ورزش صبحگاهی در سطح استان برقرار است که ۶۰ نقطه به بانوان اختصاص دارد.

وی یادآور شد: فعالیت ورزش‌های همگانی استان همدان براساس آمار‌ها جزو سه استان برتر کشور به شمار می‌رود و ورزش صبحگاهی همدان فعال‌ترین در غرب ایران است.

رییس هیات ورزش‌های همگانی همدان اظهار داشت: ورزشکاران ورزش صبحگاهی همه روزه ساعات اولیه صبح به صورت رایگان در سالن‌های ورزشی زیر پوشش اداره کل ورزش و جوانان همدان با حضور مربیان فعالیت می‌کنند.

سبزواری افزود: امروزه ورزش صبحگاهی به عنوان یکی از رشته‌های فعال در بین آحاد جامعه به طور روزانه گسترش می‌یابد.

وی اضافه کرد: ورزش صبحگاهی بهترین زمان برای شروع فعالیت روزمره زندگی مردم است و عامل مهمی در نشاط و شادابی ورزشکاران به شمار می‌رود.

سبزواری بیان کرد: ورزش صبحگاهی نیاز به آموزش تخصصی ندارد و تمامی رده‌های سنی می‌توانند در این حوزه فعالیت داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار