پیمان ترکمانه با بیان اینکه فردا مرکز نیکوکاری رسانه و اصناف نیز افتتاح می‌شود یادآور شد: امروز آخرین مرحله از توزیع سبد‌های غذایی ماه رمضان نیز انجام می‌شود که با این توزیع، تعداد آن‌ها از ۳۰ هزار سبد می‌گذرد.
کد خبر: ۸۵۳۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷ 21 May 2020
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: با حضور رئیس کمیته امداد کشور ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در همدان افتتاح می‌شود.

به گزارش فارس، ترکمانه از سفر رئیس کمیته امداد کشور به همدان خبر داد و اظهار کرد: ۴۰۰ واحد منزل مسکونی خانواده‌های زیر پوشش در این سفر افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حادثه سیل سال گذشته یک‌هزار و ۲۰۰ واحد مددجویی تخریب شد که مقرر شد مورد بازسازی قرار گیرند تصریح کرد: دی ماه سال گذشته با حضور رئیس کمیته امداد کشور ۵۰۰ واحد با کمک بنیاد مسکن تحویل مددجویان شد.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه ۴۰۰ واحد نیز هم اکنون آماده شده و با حضور رئیس کمیته امداد کشور بهره‌برداری می‌شود خاطرنشان کرد: حدود ۱۵۰ مورد باقیمانده نیز تا خردادماه تمام می‌شود.

وی در خصوص میزان اعتبار مسکن‌های احداث شده بیان کرد: برای بازسازی این واحد‌ها ۴۰ میلیون تومان تسهیلات، ۱۵ میلیون تومان وام بلاعوض، ۶ میلیون تومان دیگر نیز کمک بلاعوض از سوی بنیاد مستضعفان، ۱۶۰ کیسه سیمان رایگان و مجدد ۱۰ میلیون تومان از سوی کمیته امداد به صورت بلاعوض اعطا شد.

ترکمانه با بیان اینکه فردا مرکز نیکوکاری رسانه و اصناف نیز افتتاح می‌شود یادآور شد: امروز آخرین مرحله از توزیع سبد‌های غذایی ماه رمضان نیز انجام می‌شود که با این توزیع، تعداد آن‌ها از ۳۰ هزار سبد می‌گذرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار