عاطفه زارعی ادامه داد: با توجه به انتشار ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه‌های عمومی امکان دسترسی به مقالات این پایگاه برای اعضای کتابخانه‌های عمومی در منزل فراهم شده است.
کد خبر: ۸۳۷۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱ 09 April 2020
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: امکان استفاده اعضای کتابخانه‌های عمومی همدان از پایگاه اطلاعاتی تخصصی مجلات نور از راه دور و در منزل فراهم شد.

به گزارش فارس، زارعی اظهار کرد: با هدف گرامیداشت این عید بزرگ امکان استفاده اعضای کتابخانه‌های عمومی همدان از پایگاه اطلاعاتی تخصصی مجلات نور از راه دور و در منزل فراهم شد.

وی گفت: پایگاه مجلات تخصصی نور از مجموعه پایگاه‌های مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است که وظیفه شناسایی و عرضه مجلات تخصصی علوم انسانی و اسلامی را بر عهده دارد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان افزود: بیش از یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار مقاله به زبان‌های انگلیسی، فارسی و عربی و یک‌هزار و ۹۰۰ عنوان مجله در این پایگاه موجود و در دسترس اعضا قرار دارد.

وی تصریح کرد: تا به امروز اعضا با حضور در کتابخانه می‌توانستند به این پایگاه دسترسی و به صورت رایگان مقالات مورد نیاز خود را دانلود کنند.

زارعی ادامه داد: با توجه به انتشار ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه‌های عمومی امکان دسترسی به مقالات این پایگاه برای اعضای کتابخانه‌های عمومی در منزل فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور اعضا می‌توانند درخواست خود را در دایرکت اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی به آدرس hamedam_public_libraries ارائه دهند تا به آن‌ها اجازه دسترسی داده شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: پس از ارائه درخواست وضعیت عضویت اعضا بررسی می‌شود و در صورت تأیید عضویت کاربری و رمز عبور برای متقاضی ارسال خواهد شد.

وی گفت: در غیر این صورت فرآیند عضویت به صورت غیر حضوری انجام و سپس کاربری و رمز عبور در اختیار اعضا قرار می‌گیرد.

زارعی تأکید کرد: همکاران ما در اداره کل کتابخانه‌های عمومی پاسخگوی اعضا هستند در صورتی که اعضا با مشکل مواجه شوند می‌توانند با شماره ۳۲۶۴۶۷۴۷ داخلی ۲۱۰ یا شماره همراه ۰۹۱۸۳۱۳۰۰۴۸ تماس بگیرند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار