احمدرضا احسانی ضمن تقدیر و تشکر از همه اهالی رسانه‌ها اظهار کرد: در کنار جامعه رسانه، هنرمندان و فرهیختگان استان نیز قرار دارند که آن‌ها هم با راه‌اندازی پویش‌های مختلف توانسته‌اند گام‌های مثبتی را برای مبارزه با این بیماری بردارند.
کد خبر: ۸۳۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲ 30 March 2020
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: رسانه‌ها در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و در این زمینه تا کنون اصحاب رسانه استان نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.
رسانه‌ها در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند

به گزارش فارس، احسانی اظهار کرد: بخش مهمی از کار مبارزه و قطع شیوع ویروس کرونا، اقناع افکار عمومی است که رسانه‌های همدان به خوبی توانسته‌اند در این راستا حرکت کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه اهالی رسانه‌ها اظهار کرد: در کنار جامعه رسانه، هنرمندان و فرهیختگان استان نیز قرار دارند که آن‌ها هم با راه‌اندازی پویش‌های مختلف توانسته‌اند گام‌های مثبتی را برای مبارزه با این بیماری بردارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از خبرنگاران، عکاسان، نویسندگان، شاعران، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر خواست بدون توجه به شایعات و با اتکا به مطالب صحیح و واقعیت‌های موجود پیرامون این بیماری در راستای قطع زنجیره کرونا حرکت کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه از زمان شیوع بیماری کرونا بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری تعطیل شده است، ابراز امیدواری کرد با قطع زنجیره شیوع این بیماری و با حمایت مدیران هر چه سریع‌تر فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سطح استان از سر گرفته شود.

احسانی از تمام اصحاب فرهنگ و هنر خواست ایده‌های خلاقانه خود برای اقناع بیشتر افکار عمومی به منظور ماندن در خانه به ویژه در روز طبیعت را به این اداره کل ارائه دهند.

وی از همه رسانه‌ها خواست ضمن اطلاع‌رسانی صحیح و بهنگام در مورد طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، تا پایان این طرح تلاش کنند از ظرفیت نیرو‌های خود به صورت دورکاری استفاده شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در پایان برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امروز جامعه فرهنگی و هنری ما متحمل هزینه‌های فراوانی شده که پس از بازگشت جامعه به حالت عادی، مسوولان با کمک تشکل‌های صنفی و خیرین باید چاره‌ای برای این مشکل بیاندیشید.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار