مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان ادامه داد: تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده شامل محلول ضدعفونی سطوح و دست، الکل، ماسک، دست‌کش و لیوان یک‌بار مصرف و دستگاه تب سنج دیجیتال و توزیع آن با دربردارندگی تمامی کارکنان واحد‌های اداری و عملیاتی از جمله اقدامات منطقه بوده است.
کد خبر: ۸۲۹۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱ 08 March 2020
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با بیان اینکه یکی از عوامل انتقال کروناویروس نازل‌های سوختگیری در جایگاه‌هاست، گفت: در پی اطلاعیه‌ای فوری دستورالعمل‌های لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس به مالکان و متصدیان مجاری عرضه سوخت‌رسانی منطقه همدان ابلاغ شده است.

به گزارش ایسنا، امین روستایی تصریح کرد: در راستای پیشگیری از آلودگی شهروندان به کروناویروس، تشدید نظارت و کنترل‌های بهداشتی در سطح مجاری عرضه تحت پوشش استان به طور جدی در حال انجام است.

وی افزود: قویاً به مالکان مجاری عرضه سوخت تأکید شده تا ضمن حصول اطمینان از سلامت جسمی اپراتور‌های جایگاه و عدم ابتلا آن‌ها به کروناویروس، دستکش یکبار مصرف به تعداد کافی در کنار تمامی تلمبه‌ها و سکو‌ها در دسترس مشتریان و رانندگان قرار دهند.

مدیر پخش منطقه همدان همچنین یادآور شد: در صورت عدم رعایت موارد فوق، مالکان و بهره برداران و اداره کنندگان جایگاه‌ها باید پاسخگوی ناظران بهداشتی و قضایی و مراجع ذیصلاح باشند.

روستایی ادامه داد: همچنین در راستای پیشگیری از شیوع کروناویروس و جلوگیری از ابتلای کارکنان به آن، اقدامات گسترده‌ای در منطقه همدان در حال انجام است.

 وی تأکید کرد: این روز‌ها که شیوع کروناویروس در قامت تهدیدی جهانی برای بشر خودنمایی می‌کند، نقش ادارات و سازمان‌ها در کنار فعالیت‌های دیگر آحاد جامعه در ابعاد فردی و اجتماعی بارز و برجسته است.

وی افزود: اهمیت منابع انسانی سازمان‌ها در تحقق اهداف و نیل به توسعه پایدار بیش از هر زمان دیگری مهم جلوه کرده و از این رو نقش واحد‌هایی اعم از بهداشت ایمنی و محیط زیست و حراست در زمینه اطلاع‌رسانی در فضای حقیقی و مجازی بی‌بدیل و انکارناپذیر است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان ادامه داد: تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده شامل محلول ضدعفونی سطوح و دست، الکل، ماسک، دست‌کش و لیوان یک‌بار مصرف و دستگاه تب سنج دیجیتال و توزیع آن با دربردارندگی تمامی کارکنان واحد‌های اداری و عملیاتی از جمله اقدامات منطقه بوده است.

وی با اشاره به پیشگام بودن منطقه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت، یادآور شد: اسپری مواد ضدعفونی روی میزکار، دستگیره‌ها و سطوحی که بیشترین تماس افراد با آن‌ها صورت می‌گیرد، انجام تست حرارت سنج بدن افراد وارد شده به سازمان در مبادی ورودی ادارات و به ویژه انبار‌های نفت منطقه بخشی از اقداماتی است که برای حفظ سلامتی کارکنان و دیگر همشهریان بوده که با دقت درحال انجام است.

روستایی با اشاره به باور‌ها و اوامر دینی مسلمانان در امر نظافت، تهدید جاری را فرصتی در بازنگری رفتار بهداشتی فردی و اجتماعی و زیست محیطی افراد دانست و اظهارامیدواری کرد: به حول و قوه الهی و با تداوم اقدامات مراقبتی، ضمن کنترل شیوع بیماری و حذف زودهنگام آن می‌توان به سلامت نسل‌های آینده کمک شایانی خواهد کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار