مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان بر رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل درتمامی طرح ها، پروژه‌ها و امور توسعه‌ای استان تاکید کرد و گفت: اداره کل پدافند غیر عامل استانداری، عضو اصلی کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان است که به عنوان یکی از مراجع مهم در ارزیابی طرح ها، اهتمام به رعایت اصول علمی و فنی پروژه‌ها و انطباق با الزامات پدافند غیر عامل را در صدر برنامه‌های خود دارد. 
کد خبر: ۸۱۹۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴ 02 February 2020

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان بر رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل درتمامی طرح ها، پروژه‌ها و امور توسعه‌ای استان تاکید کرد. 

به گزارش تابناک همدان، حمید خاورزمینی روز گذشته در نشست رابطین پدافند غیر عامل فرمانداری‌های شهرستان‌های تابعه استان با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و یادبود سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: رسالت اصلی سازمان پدافند غیرعامل اهتمام به رعایت الزامات پدافندی برای طرح‌های توسعه‌ای و مدیریت کاهش هزینه‌ها در راستای صیانت از جان و مال مردم است.

وی با تقدیر از عملکرد مدیران سابق اداره کل پدافند غیرعامل استانداری افزود: در گذشته حوزه کمی و آماری فعالیت‌ها و خدمات پدافند غیر عامل در استان مطلوب و اثر گذار بوده، که فرایند کیفی کردن امور خدماتی و ارتقاء جایگاه سازمانی پدافند غیر عامل مهمترین اولویت فعالیت‌های این اداره کل می‌باشد.

وی در این رابطه ادامه داد: نگاه سیستماتیکی به امور و اعمال قانون در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها می‌تواند به امر کیفی کردن خدمات پدافندی کمک شایانی کند. 

خاورزمینی با اشاره به این که اداره کل پدافند غیر عامل استانداری، عضو اصلی کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان است که به عنوان یکی از مراجع مهم در ارزیابی طرح ها، اهتمام به رعایت اصول علمی و فنی پروژه‌ها و انطباق با الزامات پدافند غیر عامل را در صدر برنامه‌های خود دارد. 

وی برگزاری دوره‌های آموزشی، فعال کردن انجمن علمی پدافند غیر عامل، مشارکت سازمان‌های مردم نهاد و اطلاع رسانی را از ابزار‌های موجود در فرهنگ سازی و اجتماعی کردن پدافند غیر عامل عنون کرد و خواستار تقویت همکاری‌ها و تعامل شهرستان‌ها درامور مرتبط با اهداف سازمانی اداره کل پدافند غیرعامل شد.

 مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان در پایان بر عمومی کردن سیاست‌ها و برنامه‌های پدافند غیر عامل با هدف فرهنگ سازی، افزایش سطح آگاهی‌های عمومی و همکاری با نخبگان و متخصصان امر تاکید کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار