حجت الاسلام حسن رضوی با اشاره به اینکه نحوه اجرای برنامه نیز با موسسه آل طه است خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این برنامه‌ها تبیین نقش حضرت فاطمه زهرا (س) در ولایت‌پذیری و بیان نقش مادری و همسری ایشان برای مردم به ویژه نسل جوان است.
کد خبر: ۸۱۷۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶ 25 January 2020
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از برگزاری مراسم حرم تا حرم در شام غریبان شهادت حضرت زهرا (س) خبر داد.

به گزارش فارس، حجت الاسلام رضوی از برگزاری مراسم حرم تا حرم همزمان با شام شهادت حضرت زهرا (س) خبر داد و اظهار کرد: این مراسم روز چهارشنبه از آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) به سمت آستان مقدس شاهزاده حسین (ع) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آغاز مراسم بعد نماز مغرب و عشاست از مردم برای حضور در این مراسم دعوت کرد و گفت: با شرکت هیات‌های عزاداری برنامه‌های مختلفی به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام در نظر گرفته شده است.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه مراسم در آستان مقدس شاهزاده حسین (ع) با اجرای مداحی و سخنرانی همراه است افزود: برنامه با محوریت دفتر نماینده، ولی فقیه و همکاری اداره اوقاف شهرستان و سپاه همدان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نحوه اجرای برنامه نیز با موسسه آل طه است خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این برنامه‌ها تبیین نقش حضرت فاطمه زهرا (س) در ولایت‌پذیری و بیان نقش مادری و همسری ایشان برای مردم به ویژه نسل جوان است.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار