سرهنگ رضا عزیزی بیان کرد: سانحه نخست در جاده قدیم همدان - تهران نزدیکی «تجرک» بر اثر برخورد رخ به رخ کامیون حامل بار با سواری پراید به علت انحراف به چپ کامیون رخ داد.
کد خبر: ۸۱۵۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱ 18 January 2020
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر بروز ۲ سانحه رانندگی در ۴۸ ساعت گذشته در جاده‌های برون شهری این استان سه تن فوت کرده و یک نفر مجروح شد.

به گزارش ایرنا، وی توضیح داد: بر اثر مه آلودگی و محدودیت دید افقی، راننده کامیون اقدام به تجاوز به چپ و تردد با سرعت غیر مطمئنه کرده و در این هنگام به صورت رخ به رخ با سواری پراید که از مسیر مقابل در حال تردد بود برخورد کرد.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: در این سانحه ۲ سرنشین سواری پراید در دم جان باختند و یکی از آن‌ها مجروح و توسط نیرو‌های امدادی به مرکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: برخی رانندگانی که توان رانندگی در شرایط مه آلودگی را ندارند می‌طلبد در این هنگام خودرو را تا زمان رفع شدن مه آلودگی در مکان مناسب پارک کنند همچنین باید در این مواقع با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت تردد کرده و مه شکن خودرو را روشن کنند.

وی ادامه داد: در صورت پایین بودن سرعت خودرو هنگام بروز حادثه، با سرعت می‌توان عکس العمل نشان داده و وسیله نقلیه را کنترل کرد.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: همچنین یک دستگاه سواری پراید در مقابل کارخانه شیشه شهر همدان واژگون شد که راننده آن به علت بی توجهی به جلو و نبستن کمربند ایمنی جان خود را از دست داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار