نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: موشک‌باران پایگاه آمریکا توسط سپاه پاسداران، شکستن هیمنه آمریکا در منطقه بود و امروز جنگ رسانه‌ای از جنگ نظامی بیشتر تاثیر دارد، آمریکا در عین الاسد تحقیر شد و برای مقاومت با کشور ما وارد جنگ رسانه‌ای شد.
کد خبر: ۸۱۴۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵ 17 January 2020
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: موشک‌باران پایگاه آمریکا توسط سپاه پاسداران، شکستن هیمنه آمریکا در منطقه بود.

به گزارش تابناک همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی ظهر امروز در خطبه عبادی ـ سیاسی نماز جمعه همدان با دعوت خود و مردم به تقوای الهی افزود: اگر کسی اهل احسان و شکرگزاری باشد نعمت‌های بیشتری را به سمت خود هدایت خواهد کرد.
 
وی تصریح کرد: امروز جنگ رسانه‌ای از جنگ نظامی بیشتر تاثیر دارد، آمریکا در عین الاسد تحقیر شد و برای مقاومت با کشور ما وارد جنگ رسانه‌ای شد.

وی اظهار داشت: در ۲ هفته گذشته شهید سلیمانی را از دست دادیم و مردم ما تجمع شکوهمندی برای این شهید برگزار کردند که قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام شعبانی‌موثقی عنوان کرد: حادثه هواپیمای اوکراینی یک خطای انسانی بود که سردار حاجی‌زاده با شجاعت عذرخواهی کرد که جای تشکر دارد.

وی با اشاره به اینکه مسوولیت پذیری دینی همین شجاعت سردار حاجی‌زاده است و باید دیگر مسوولان نیز عذرخواهی را یاد بگیرند، ادامه داد: مردم انتظار دارند اگر قصوری در این حادثه رخ داده پیگیری شود.

نماینده، ولی فقیه در استان همدان گفت: تاخیر در بیان علت حادثه هواپیمای اوکراینی نگرانی‌هایی را در بین مردم به وجود آورد که دلیل آن شاید به خاطر تحقیقات بوده، اما با این وجود انتظار داریم این موضوع برای مردم شفاف شود.

حجت‌الاسلام شعبانی موثقی با بیان اینکه سه گروه در کشور ما به جنگ رسانه‌ای آمریکا علیه ما دامن زدند، افزود: گروه نخست برخی از هنرمندان بودند که با استعفای خود در زمین دشمن بازی کردند.

وی اظهار داشت: گروه دوم کسانی هستند که به تعبیر خود به دنبال انتقام از سپاه بودند؛ آن‌ها بدانند در جنگ با داعش، سپاه، ارتش و نیرو‌های نظامی امنیت کشور را حفظ کردند.

خطیب جمعه همدان عنوان کرد:، اما گروه سوم برخی از مسوولان ارشد نظام هستند که باید شاکر این نعمت یعنی اتحاد مردم باشند.

حجت‌الاسلام شعبانی موثقی با بیان اینکه کنایه زدن به شورای نگهبان، سپاه و حرف از مذاکره شبهاتی ایجاد می‌کند ادامه داد: از مسوولان کشور انتظار داریم اتحادی که در بین مردم به وجود آمده را شاکر باشند.

وی گفت: وقتی ما در جنگ رسانه‌ای هستیم مسوولان نباید اقتدار کشور را زیر سوال ببرند.

حجت‌الاسلام شعبانی موثقی در ادامه تاکید کرد: شورای نگهبان باید به مُر قانون عمل کند و افرادی که صلاحیت ندارند را تایید نکنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان نیز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان گفت: سنگر نماز جمعه را باید به یک پایگاه معرفتی امام شناسی تبدیل کنیم.

حجت‌الاسلام هادی نظیری افزود: مسوولان ما باید بدانند انقلاب ما محدود ایران نیست و نقطه شروع انقلاب بزرگ جهانی به فرماندهی امام زمان (عج) است.

وی اظهار داشت: مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه‌ای مدیری را از اهداف نظام منصرف کند خیانتی بزرگ به جمهوری اسلامی است.

حجت‌الاسلام نظیری بین کرد: باید آمریکا و استکبار را عصبانی و از فرصت به وجود آمده استفاده کنیم.

وی عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راهی برای همه است و اگر می‌خواهیم به سر منزل مقصود برسیم باید از این مسیر عبور کنیم.

آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه در ۲۷ نقطه استان همدان برگزار می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار