رییس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری استان همدان، گفت: بیش از ۱۶۰ نفر از۱۲ استان در این دوره از مسابقات قهرمانی سافاری به میزبانی همدان شرکت داشتند که در مقایسه با دوره‌های قبل استقبال بیشتری شده بود و برترینهای این دوره بعد از دو روز رقابت معرفی شدند.
کد خبر: ۷۹۳۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶ 02 November 2019

در مراسم اختتامیه امروز برترین‌های این دوره از مسابقات قهرمانی سافاری درهمدان با حضور مدیران استانی واعضای فدراسیون اتومبیلرانی معرفی شدند.

شرکت کنندگان مسابقات سافاری قهرمانی کشور به مدت دو روز از شهر مریانج به سمت مسیر‌های تعیین شده از جمله شهر ملایر سپس تویسرکان و در نهایت در همدان به خط پایان رسیدند و نفرات برتر در دو کلاس حرفه‌ای و همگانی معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش تابناک همدان، رییس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری استان همدان گفت: بیش از ۱۶۰ نفر از ۱۲ استان در این دوره از مسابقات شرکت داشتند که در مقایسه با دوره‌های قبل استقبال بیشتری شده بود.

اصغر جهانیان در مراسم اختتامیه سومین راند مسابقات سافاری کشور در همدان، افزود: خوشبختانه با همکاری و مساعدت مدیر کل ورزش و جوانان استان توانستیم میزبان شایسته‌ای برای این مسابقات باشیم و از جناب آقای جهانشیر و دیگر همکاران در این اداره کل که همکاری صمیمانه داشتند کمال تقدیر و تشکر را داریم.

وی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده توسط اعضای هیات اتومبیلرانی استان همدان، خاطر نشان ساخت: تک تک اعضای هیات در برگزاری این میزبانی نقش داشتند و امیدواریم توانسته باشیم خاطرات خوبی برای شرکت کنندگان رقم زده باشیم.

رییس هیات اتومبیلرانی استان همدان در پایان از حضور فرماندار محترم همدان، معاون استاندار، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولین و اعضای فدراسیون اتومبیلرانی کشور و کمیته داوری در مراسم اختتامیه تقدیر و تشکر کردند.

 در ادامه دبیر هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان همدان نیز، گفت: امروز شاهد تلاش شرکت کنندگان در سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری "جام هگمتانه" بودیم و این دوره از مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار بود.

حمید رحیمی با اشاره به اینکه بیشترین شرکت کنندگان از استان‌های همدان، البرز و خوزستان و قزوین و لرستان و اصفهان حضور داشتند، افزود: در مراسم اختتامیه برترین‌های دو کلاس حرفه‌ای و همگانی با حضور مدیران استانی و اعضای فدراسیون و کمیته داوری معرفی شدند.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات رییس هیات اتومبیلرانی همدان و اعضای هیات و کمیته داوران، یادآور شد: نفرات اول تا سوم هر کلاس با احتساب امتیازات به ترتیب ذیل معرفی و تندیس و لوح دریافت کردند.

کلاس حرفه ای:

مقام اول 
جمال زارعی -سید جمال فلاح امینی از استان قزوین

مقام دوم 
محمد زمانی -محمودرضا عبادیان از استان قزوین 

مقام سوم 
محمود شکر الهی -علی شکر الهی از استان اذر شرقی 

کلاس همگانی: 

مقام اول
عبدالطیف امین سرندی -وحیده فاتحی از استان اذر بایجان شرقی

مقام دوم 
علیرضا بیاتیان -محمد معین بیاتیان از استان همدان 

مقام سوم 
رضا میلانی -عطالله عباس نژاد از استان آذربایجان شرقی
 
 
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
معرفی برترین‌های سومین راند مسابقات قهرمانی سافاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار