سرهنگ محمدباقر سلگی بیان کرد: اختلافات قبلی زمینه‌ای برای بروز درگیری بین این دو طایفه بر روی زمین‌های کشاورزی در روز گذشته شد.
کد خبر: ۷۸۰۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶ 17 September 2019
فرمانده انتظامی ملایر گفت: درگیری مسلحانه ۲ طایفه در یکی از روستا‌های این شهرستان منجر به قتل ۲ تن شد.

به گزارش ایرنا، وی اضافه کرد: این افراد با استفاده از سلاح شکاری به سمت هم شلیک کرده که بر اثر این درگیری از هر طرف یک تن مجروح و در بیمارستان جان می‌بازند.

فرمانده انتظامی ملایر بیان کرد: تیم‌های پلیسی بی درنگ در محل حضور یافته و ۱۱ تن از مسببان اصلی این درگیری را بازداشت می‌کنند همچنین هر ۲ قاتل شناسایی و دستگیر می‌شوند.

سرهنگ سلگی اضافه کرد: به منظور برقراری امنیت در این روستا و پیشگیری از درگیری‌های احتمالی تدابیر لازم اتخاذ شده و دادستان و بازپرس ویژه نیز چند نوبت در این محل حضور یافتند.

وی یادآوری کرد: عامل اصلی بروز این درگیری طایفه‌ای مربوط به اتفاقی است که چند سال پیش رخ داد با این توضیح که ۲ نوجوان بر سر بازی با یکدیگر درگیر شده و این نزاع زمینه برای کدورت و کینه جویی شده است.

چهارشنبه هفته گذشته ۲ شهروند اسدآبادی به علت اختلاف ملکی در دادگستری اسدآباد حضور یافتند که برادرزاده یکی از طرفین، مقابل این نهاد قضایی به فرد مقابل حمله ور شده و با ضربه سلاح سرد به قسمت گردن، او را به قتل رساند و پلیس این فرد را در تهران دستگیر کرد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار