حجت الاسلام سید علی حسینی بیان کرد: سال گذشته تقریباً یک‌هزار نفر در کلاس‌های طرح نشاط معنوی شرکت کردند که امیدواریم امسال این تعداد ۱۵ تا ۲۰ درصد به دلیل مشارکت سایر سازمان‌ها در برگزاری آن داشته باشیم.
کد خبر: ۷۵۵۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱ 18 June 2019
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان از فعالیت ۴۰ مبلغ در ۴۰ بقعه متبرکه در طرح «نشاط معنوی» خبر داد.

به گزارش فارس، حجت الاسلام حسینی از برگزاری طرح نشاط معنوی در قالب برنامه‌های فرهنگی اداره اوقاف استان در ایام تابستان خبر داد و اظهار کرد: در این طرح ۴۰ بقعه متبرکه استان میزبان نوجوانان و نوجوانان استان خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه امسال طرح «نشاط معنوی» با همکاری و مشارکت مساجد، پایگاه‌های بسیج و کانون‌های مساجد برگزار می‌شود گفت: در برگزاری این طرح ۲۵ مبلغ اعزامی از شهر قم و ۱۵ مبلغ بومی با تخصص‌های مختلف فعالیت دارند.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه تا هفتم تیرماه زمان برگزاری کلاس‌های طرح نشاط معنوی است خاطرنشان کرد: کلاس‌ها از ۱۴ تیرماه آغاز می‌شود و تا پایان نیمه شهریورماه ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری کلاس‌های خطاطی، آموزش قرآن کریم و احکام، زندگی به رنگ خدا به منظور افزایش بصیرت در خانواده‌ها و... در طول برگزاری طرح گفت: هدف از برگزاری این کلاس‌ها غنی‌سازی اوقاف فراغت نوجوانان و جوانان و نیز با حضور خانواده‌های افراد ترویج سبک زندگی اسلامی و ارتقای سطح فرهنگی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار