هفته منتهی به تاریخ ۸/ ۳ / ۹۸بیش از ۱۵ میلیارد و ۷۴۰ میلیون سهم به ارزش ۴۹ هزار و ۸۲۱ میلیارد ریال در تالار‌های بورس اوراق بهادار  همدان معامله شد.
کد خبر: ۷۴۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰ 30 May 2019
هفته منتهی به تاریخ ۰۸/۰۳/۹۸ بیش از ۱۵ میلیارد و ۷۴۰میلیون سهم به ارزش ۴۹ هزار و ۸۲۱ میلیارد ریال در تالار‌های بورس اوراق بهادار  همدان معامله شد.

به گزارش تابناک همدان، در بورس منطقه ای همدان این هفته، تعداد ۴۴ میلیون و ۷۷۴ هزار و ۲۳۰ سهم به ارزش ۱۴۷ میلیارد و ۷۱۴ میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۲۵ ریال مبادله شد که ۵۵ درصد ازمعاملات این هفته مربوط به خرید سهام و ۴۵ درصد نیز مربوط به فروش سهام بوده است.
 
این هفته سهام متعلق به ۲۶۹ شرکت در بورس منطق‌های همدان معامله شد و ۳۴ کد معاملاتی جدید نیز ایجاد گردید.

امروز چهارشنبه هم شرکت‌های مخابرات ایران، بانک ملت و پتروشیمی مبین بیشترین تاثیرمثبت و شرکت‌های گروه مپنا، مدیریت سرمایه گذاری امید و معدنی وصنعتی گلگهر بیشترینتاثیر منفی را برشاخص کل بورس داشتند. همچنین بانک تجارت، بانک ملت و سایپا پربیننده‌ترین شرکت‌های بورس بودند.
 
در پایان شایان ذکر است، شاخص کل بورس در هفته منتهی به تاریخ ۸/ ۳/ ۹۸ معادل ۲۲۴،۴۷۷ واحد بود که نسبت به هفته گذشته، ۹،۳۰۹ واحد افزایش یافت. همچنین شاخص کل فرابورس هم با ۱۲۹ واحد افزایش به رقم ۲،۸۰۰ واحد رسید.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار