امیر خجسته با بیان اینکه با فتح خرمشهر کمر آمریکا شکسته شد ادامه داد: سربازان غیور اسلام با فتح خرمشهر سیلی محکمی بر صورت آمریکای جهانخوار زدند.
کد خبر: ۷۴۸۰۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳ 24 May 2019
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فتح خرمشهر فتح‌الفتوح بود گفت: «رونق تولید» نیز یک فتح‌الفتوح است که با تحقق آن پاسخی دندان‌شکن به اقدامات غیر قانونی آمریکا داده می‌شود.

به گزارش فارس، خجسته اظهار کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب با تحمیل جنگ تلاش کرد برای همیشه به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی پایان دهد که هرگز موفق نشد و در آینده نیز نخواهد شد.

وی افزود: با اشغال خرمشهر توسط دشمن بعثی تمام مستشاران و نخبگان نظامی دنیای استکبار گرد هم آمدند تا اجازه ورود و بازپس گیری خرمشهر را به ایران ندهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام به درستی فرمودند که «خرمشهر را خدا آزاد کرد» افزود: خرمشهر فتح‌الفتوح بود و نشان داد که اگر اراده کنیم و بایستیم می‌توانیم غیر ممکن را ممکن کنیم.

وی تصریح کرد: رمز پیروزی و بازپس‌گیری خرمشهر توکل به خدا، اتحاد و اطاعت از رهبری بود که باعث شد دژ مستحکم دشمن فرو بریزد.

وی با اشاره به اینکه دشمن تاکنون چنین پاسخی در قبال سیاست‌های متجاوزانه خود دریافت نکرده بود افزود: آمریکا درس بزرگی از هشت سال جنگ تحمیلی گرفت به همین دلیل است امروز راهکار نظامی برای مقابله با ایران اسلامی و گسترش حق و حقیقت را برنمی‌گزیند و جنگ اقتصادی و فرهنگی را در پیش گرفته است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه امروز «پیروزی در جنگ نرم» و «مقابله با تحریم‌ها» همان حکم «فتح خرمشهر» در هشت سال دفاع مقدس را دارد گفت: در دفاع مقدس به خوبی ورود کردیم و مسؤولان دلسوزانه امور را مدیریت کردند، باید امروز نیز این تجربه را تکرار کنیم.

وی اظهار کرد: امروز دشمن کودتای پنهان را برای نابودی نظام اسلامی و ایران طراحی کرده و با شبیخون فرهنگی و بکارگیری تحریم‌های اقتصادی به دنبال اهداف شوم خود است.

خجسته با تأکید بر اینکه آزاد کردن خرمشهر به معنای خنثی کردن تحریم‌ها و رونق تولید است افزود: رونق تولید همان فتح‌الفتوحی است که با تحقق آن می‌توان پاسخی دندان‌شکن به اقدامات غیر قانونی آمریکا داد.

وی با اشاره به اینکه دشمن از نفوذ معنوی جمهوری اسلامی وحشت کرده است گفت: تنها راه مقابله در برابر دشمن مقاومت و ایستادگی است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دولت باید از حالت سکوت، سکون و بی‌خیالی خارج شود تصریح کرد: تعلل دولت و بی‌رمقی آن را در شرایط فعلی را درک نمی‌کنیم، آقای روحانی از قالب تفکری که برای او ایجاد کردند باید خارج شود.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس باید از حالت سردی و خنثی بودن خارج شوند ادامه داد: مردم به مانند همیشه فتح‌الفتوح خود را انجام می‌دهند و مسؤولان نباید اقدامی کنند که مردم خسته و دلخور شوند.

خجسته با بیان اینکه هر روز برای یک کالای مورد نیاز مردم نوسانات قیمتی و یا کمبود مطرح می‌شود خاطرنشان کرد: عملکرد دولت در کنترل و نظارت بر بازار قابل قبول نیست.

وی فتح الفتوح‌های امروز را خنثی کردن هجمه‌های فرهنگی دانست و اظهار کرد: البته فتح‌الفتوح بسیاری شکل گرفته و از جمله آن تشکیل هسته‌های مقاومت است که رژیم صهیونیستی را عاجز کرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در داخل کشور نیز باید فتح الفتوح‌های فرهنگی و اقتصادی را شکل دهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار