حسین بشری با اشاره به نتایج بررسی‌ها در خصوص انگیزه قاتل روحانی همدانی اظهار کرد: تحقیقات و بررسی‌ها از همدستان وی به منظور حصول نتیجه قطعی در این خصوص همچنان ادامه دارد.
کد خبر: ۷۴۴۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹ 13 May 2019
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: تحقیقات و بررسی‌ها از همدستان قاتل روحانی همدانی ادامه دارد و طی چند روز آینده نتایج بررسی‌های دقیق از طریق رسانه‌ها، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه تیم جنایی به منظور بررسی دقیق این پرونده از تهران در حال بررسی موضوع است گفت: طی چند روز آینده نتایج بررسی‌های دقیق از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان در ادامه با اشاره به کشف جسد یک مرد ۲۹ سال طی روز‌های گذشته، بیان کرد: جسد فرد ۲۹ ساله ۲۰ اردیبهشت‌ماه در سد سرخ‌آباد کشف شد که قتل این فرد محرز شد.

وی با تأکید بر اینکه قاتل شناسایی و دستگیر شده است، افزود: قتل به دلیل اختلافات خانوادگی رخ داده بود و قاتل نیز از بستگان مقتول است؛ جسد کشف شده نیز به منظور بررسی دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

بشری با بیان اینکه مقتول از اهالی یکی از روستا‌های همدان است تصریح کرد: قاتل پس از شناسایی و دستگیری به قتل اعتراف کرده و انگیزه وی در دست بررسی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان در خصوص پیگیری‌های حوادث و اتفاقات رخ داده و نتایج بررسی آنها، تنها به اطلاع‌رسانی از طریق مراجع معتبر پلیس و رسانه‌ها توجه داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار