اکبر احمدی منش خاطر نشان کرد: در کنار تعلیم و آموزش، همواره کودکان را باید با معارف دینی و قرآنی نیز آشنا کرد تا کمتر شاهد آسیب‌های اجتماعی در جامعه باشیم.
کد خبر: ۷۴۰۶۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴ 02 May 2019
مدیر اداره بهزیستی و توانبخشی اسدآباد از فعالیت ۱۷ مهد کودک شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، احمدی منش در مراسم تجلیل از مربیان مهدکودک‌های این شهرستان به مناسبت سالگرد شهادت (استاد شهید مرتضی مطهری) و (هفته گرامیداشت معلم) اظهار کرد: از تعداد ۱۷ مهدکودک در حال فعالیت در این شهرستان تعداد ۳ مهد شهری و ۱۴ روستا مهد بوده که در این مهدکودک‌ها جمعا ۵۳۴ نونهال ونوباوه زیر نظر ۲۶ نفر از مربیان آموزش می‌بینند.

وی در ادامه گفت: مهد‌های کودک بستر مناسبی برای بیان و آموزش مسائل مرتبط با پیشگیری فراهم می‌کند که باید از این بستر به نحو احسن استفاده کنیم.

وی انجام فعالیت‌های دینی و تربیتی را ارزشمند و با برکت دانست و افزود. باید کودکان در مهد‌های کودک به سوی معنویت و آشنایی با قرآن سوق داده شوند تا بتوانند در آینده فرد موثر و مفیدی برای جامعه باشند.

احمدی منش تصریح کرد: استعداد‌های کودکان در مهد‌ها شکوفا می‌شود که برای شکوفایی استعداد کودکان لازم است مربیان در فضای مهد محیطی امن و عاری از هر انحراف را برای تربیت آنان فراهم کنند.

در پایان این مراسم از مربیان مهد‌های کودک سطح شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم تجلیل شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار