مصطفی پناهنده به خسارت‌های وارد شده بر اثر سیلاب در استان اشاره و خاطرنشان کرد: این بارش‌ها موجب آسیب دیدن ۲۵۸ دهنه پل و بیش از ۷۷ میلیارد تومان خسارت به جاده‌های استان شد.
کد خبر: ۷۴۰۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲ 01 May 2019
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: بارش‌های اخیر موجب آسیب دیدن ۲۵۸ دهنه پل و بیش از ۷۷ میلیارد تومان خسارت به جاده‌های استان همدان شد.

به گزارش مهر، پناهنده در جمع رؤسا، معاونان و کارشناسان اظهار داشت: همدلی کارکنان در دستیابی به رشد و توسعه استان نقش مهم و تأثیرگذاری دارد.

وی همچنین بر تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی تأکید کرد و افزود: رویکرد سال جدید بر مبنای احساس مسئولیتی است که همه کارکنان باید نسبت به عملکرد خود داشته باشند.

مدیرکل راهداری استان همدان در ادامه با اشاره به اینکه امسال سال متفاوتی برای راهداری و مجموعه آن بود، یادآور شد: با توجه به وضعیت آب و هوایی، بارش‌های اخیر و اقدامات امدادرسانی در مناطق مختلف استان و همچنین استان‌های سیل زده، راهداران با تلاش مضاعف درگیر این موضوع شدند.

پناهنده تأکید کرد: استان همدان در بحث بارش رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داد و با توجه به مدیریت استانداری و تلاش روزافزون و فعالیت شبانه روزی راهداران خوشبختانه هیچ‌گونه انسداد جاده‌ای نداشتیم و همه محور‌های مواصلاتی استان باز بودند.

وی به خسارت‌های وارد شده بر اثر سیلاب در استان اشاره و خاطرنشان کرد: این بارش‌ها موجب آسیب دیدن ۲۵۸ دهنه پل و بیش از ۷۷ میلیارد تومان خسارت به جاده‌های استان شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان اضافه کرد: خوشبختانه با کمترین آسیب‌ها از این بحران خارج شدیم و این مهم جز با درایت و مدیریت همکاران این مجموعه حاصل نمی‌شد.

مصطفی پناهنده در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در ایام نوروز اظهار داشت: در ایام نوروز تیم‌های بازدید، بازرسی و کنترلی در سطح جاده‌های استان فعال بودند.

وی به حوزه مسافر و کالا اشاره کرد و گفت: با توجه به بحث تحریم‌ها و چالش رانندگان با کمبود لاستیک، خوشبختانه توزیع لاستیک بین رانندگان به شکل عادلانه در استان انجام شد.

وی بر حفظ و نگهداری اموال اداره و به ویژه تجهیزات و ماشین آلات راهداری تأکید و تصریح کرد: ماشین آلاتی که در اداره وجود دارند در حقیقت سرمایه‌های استان در مواقع بحران هستند که باید در حفظ و حراست آن اقدام کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار