کوروش قپانوری کارشناس فوتبال
کد خبر: ۷۳۴۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲ 14 April 2019
چندوقتی است که عده‌ای کلاه بردار نونهالان و نوجوانان فوتبال را با اجرای یک شو تلویزیونی به نام ستاره ساز سر کار گذاشته اند!

 بیشتر خانواده‌ها که فرزندشان فوتبالیست است، خیلی دوست دارند که فرزندشان برای ستاره شدن در این برنامه انتخاب و استعدادش کشف شود. 

اما غافل از آن هستند که آن‌ها در تار‌های چسبنده عنکبوتهای کلاه برداری جدید یک تهیه کننده تلویزیونی افتاده اند 
شاید شما هم که این مطلب را می‌خوانید در این تار‌های چسبنده گرفتار شده اید و خبر ندارید.

یک مثال ساده می‌زنم در مسابقه‌ای که خداداد عزیزی در آن به عنوان مجری جلو دوربین می‌رود و زیر مجموعه همین برنامه ستاره ساز است.

خودش هم جواب اکثر سوالات را نمی‌داند با دقت به گوشه بالای تلویزیون نگاه کرده اید هم زمان بیش از ۴۰ هزار نفر در آن مسابقه آنلاین حاضر هستند این یعنی پول سازی برای آن برنامه که باید تهیه کنند ستاره ساز این بار جیبش را از پول خانواده بزرگ فوتبال پرکند.

الحق و والانصاف هم خیلی هوشمندانه تار‌های چسبنده کلاه برداری خود را سراسر کشور تنیده است.

چقدر مردم پول در این راه هزینه می‌کنند کسی خبر ندارد، اما چقدر دل‌ها شکسته می‌شود خانواده‌ها خیلی خوب خبر دارند.

فرزند دلبندشان به خاطر عشقی که به فوتبال دارد و شکستی که در این راه خورده و خط خوردن از دست استعدادیاب‌های این برنامه کزایی چگونه تا صبح گریه می‌کنند و در اول زندگی ورزشی خود بزرگترین شکست زندگی خود را می‌خورند و سرخورده می‌شوند.

بگذارید شفاف بگویم
 
پایان ستاره ساز این است چندین فوتبالیست سفارشی و تلفنی جمع می‌کنند و ادعا می‌کنند که آن‌ها کشفیات این برنامه سراسر کلاه برداری ستاره ساز هستند و تمام .

لطفا بروید و از خانواده‌هایی که دلبندانشان در این استعدادیابی بزرگ بدون دیده شدن با داشتن استعداد خط خورده اند سوال کنید که چه دیدند.

در پایان باید بگویم 

خانواده‌های عزیز فدراسیون فوتبال خودش کمیته استعدادیابی دارد، که در سرتاسر کشور فعالیت می‌کند به صورت بسیار علمی و گسترده، باورکنید اگر فرزند شما استعداد فوتبال داشته باشد حتما کشف خواهد شد و راهی تیم‌های ملی پایه کشور خواهد شد.

 لطفا در دام این چنین برنامه‌ها و افرادی که در شهرستان‌های کوچک و بزرگ خود را به عنوان استعداد یاب معرفی می‌کنند وارد نشوید و همه برنامه‌های استعدادیابی فرزندانتان را از طریق کانال هیات‌های فوتبال دنبال کنید.

این روز‌ها در شهرستان‌های کوچک چنین افرادی شیادی با نام استعدادیابی و معرفی به باشگاه‌های بزرگ فرزندان و خانواده‌ها را به بیراهه فوتبال هدایت می‌کنند لطفا حتما مواظب جیب هایتان باشید کلاه بردار‌ها در همین نزدیکی هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار