سرهنگ جمشیدباقری در تشریح این خبر بیان کرد: در ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه شب گذشته گزارشی مبنی بر درگیری فیزیکی یک زن و شوهر به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ داده شد که پس از اعلام گزارش تیمی از کلانتری ۱۶ به محل اعزام شدند.
کد خبر: ۷۲۳۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸ 08 March 2019
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از قتل یک زن توسط همسرش در شب گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، وی در همین باره ادامه داد: پس از حضور در صحنه، زن ۱۸ ساله را به علت جراحات وارده قبل از حضور مامورین به بیمارستان منتقل کرده بودند که پس از کسب اطلاع از بیمارستان، متاسفانه وی جان باخته بود.

سرهنگ باقری با اشاره به اینکه مامورین مرد ۲۸ ساله را در خانه به صورت درازکش یافتند عنوان کرد: مرد مجروح نیز توسط اورژانس و فوریت‌های پزشکی در اسرع وقت برای انجام مراحل درمانی به بیمارستان بعثت منتقل شد.

وی تصریح کرد: این موضوع نیز به بازپرس کشیک دادسرا و کارآگاهان دایره جنایی آگاهی اطلاع داده شد و مرد ۲۸ ساله پس از مراحل درمان مورد بازجویی قرار گرفت.

سرهنگ باقری با اشاره به اینکه این مرد در اظهارات اولیه و در حالی که از ناحیه دست و گردن با ضربات چاقو آسیب دیده بود خاطرنشان کرد: در روز گذشته این دو زوج در حالی که با یکدیگر اختلاف داشته پس از بازگشت از دادسرا، در خانه با یکدیگر مشاجره لفظی و سپس درگیر می‌شوند که مرد به علت شدت عصبانیت با یک سیم برق اقدام به خفه کردن همسر خود می‌کند و پس از دقایقی هنگامی که می‌فهمد تنفس همسرش قطع شده اقدام به خودزنی و خودکشی می‌کند.

وی بیان کرد: این مرد ۲۸ ساله با وارد کردن ضربات به گردن و دست‌های خود به وسیله تیغ سعی در خودکشی داشته است.

سرهنگ باقری اضافه کرد: برابر بررسی مقدماتی ظاهرا متهم پس از آنکه با تیغ به نقاط مختلف بدن خود آسیب رسانده بود سعی داشته که با بریدن شیلنگ بخاری به زندگی خود خاتمه دهد که با حضور همسایگان در اجرای تصمیم خود ناکام ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان افزود: جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم به قتل نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت نظارت است و در راستای تحقیق و بازرسی بیشتر پرونده به دایره جنایی آگاهی ارسال شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار