فریدالدین حجت‌الاسلامی با بیان اینکه مراکز نگهداری از معلولین به دلیل تحریم‌های ظالمانه و بروز مشکل در تامین دارو و پوشک بیش از ۸ ماه است که درحال جنگیدن با کمبود امکانات هستند، گفت: تمامی مراکز نگهداری معلولین در استان براساس یارانه دریافتی از سازمان بهزیستی اقدام به خرید دارو و پوشک می‌کنند؛ این درحالیست که یارانه‌های ارسالی به این مراکز نسبت به گرانی‌ها بسیار ناچیز بوده و جواب گوی نیاز‌های معلولان نیست.
کد خبر: ۷۱۶۷۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷ 19 February 2019
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان همدان از معضل ملی تامین دارو و وسایل بهداشتی و افزایش بیش از ۴۰۰ درصدی قیمت پوشک خبر داد.

به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر اینکه در صورت عدم ایجاد راهکاری جدی و یا تدبیری مناسب برای رفع مشکلات تامین دارو و پوشک از سوی دولت این موضوع در سال آینده تبدیل به یک بحران خواهد شد، اظهار کرد: درسال آینده مشکلات مربوط به کمبود دارو، پوشک، وسایل بهداشتی و عدم افزایش یارانه معلولین در مراکز نگهداری کل کشور ملموس‌تر شده و کنترل آن کار بسیار سختی خواهد بود.

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان همدان با اشاره به واگذاری تمامی مراکز نگهداری از معلولین به بخش خصوصی، عنوان کرد: سازمان بهزیستی تنها وظیفه نظارت بر چیدمان پرسنل را به عهده دارد از این رو استخدام نیرو‌های اسانی وظیفه بخش خصوصی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار