بخش دوم:
امیر بهادر بهاری
کد خبر: ۷۱۲۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳ 06 February 2019

 آیا می دانید که با بازگرداندن وسایل و لوازم بی استفاده در منازل و ... به چرخه مصرف در سطح کشور، ماهانه چندین میلیارد تومان در هزینه های عموم مردم صرفه جویی می شود؟

قاب مهربانی چیست؟
آیا می دانید در شرایط بد اقتصادی کنونی چندین هزار نفر از مردم نیازمند در سطح کشور از طریق قاب مهربانی نیازشان برطرف می شود و گره از مشکلاتشان باز می شود؟

آیا می دانید قاب مهربانی، با ایجاد صفحه ای مانند وبسایت اختصاصی برای عموم مردم خیرخواه و همچنین موسسات و تشکل های خیریه، بهترین و مطمئن ترین فضا را برای انجام امور خیریه و امداد رسانی فراهم می آورد؟
 
 
 آیا می دانید در قاب مهربانی کلیه گروه های ان جی او، مدارس، مساجد، هیئت های مذهبی، تشکل های خانگی، انجمن های دانشجویی و ... می توانند به نام گروه خود صفحه ای اختصاصی ایجاد نموده و کمک های تیمی به مردم ارائه کنند؟
 
  آیا می دانید افراد نیازمند می توانند بدون شناخته شدن و با حفظ آبرو در قاب مهربانی نیاز خود را به گوش هموطنان برسانند و مشکلشان را برطرف نمایند؟

با توجه به مزیت های فراوان قاب مهربانی برای عموم مردم و اقتصاد کشور، همیاری تمامی اقشار جامعه از قبیل هنرمندان، ورزشکاران، انجمن های خیریه، موسسات دولتی و ... در معرفی قاب مهربانی به عموم مردم، سبب به ثمر رسیدن این نیت خیرخواهانه میشود.
 
با توجه به وجود نداشتن پروژه مشابه قاب مهربانی در کشور هر کسی که بتواند قدمی هر چند کوچک در معرفی این اپلیکیشن بردارد می تواند علاوه بر سهیم شدن در این کار خیر بزرگ، کمک شایانی به اقتصاد کشور، عموم مردم و نیازمندان واقعی کند.
 
نکته: قاب مهربانی توسط گروهی از جوانان متخصص و مجرب خیرخواه با نیت کمک رسانی به عموم مردم کشور ایجاد شده و هیچگونه منفعت یا سودی در این پروژه کسب نمی کند و تنها ذی نفع این پروژه کشوری، همه مردم ایران می باشند.

نکته: طبق قوانینِ قاب مهربانی، هیچ گونه وجه نقد از هیچ شخص حقیقی یا حقوقی جهت کمک به این پروژه پذیرفته نخواهد شد. بنابر این چنانچه قصد کمک به قاب مهربانی را دارید با معرفی آن به دوستان و نزدیکان خود در این کار خیر سهیم شوید.

نکته: رسالت قاب مهربانی صرفا معرفی کردن افراد خیرخواه و افراد نیازمند به یکدیگر است و مسئولیت تشخیص نیازمند واقعی بر عهده خود افراد و خیریه ها است و قاب مهربانی هیچگونه مسئولیتی در این باره ندارد.
 
 قاب مهربانی چیست؟
قاب مهربانی چیست؟
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار