سرهنگ رضا عزیزی با بیان اینکه دانش آموزان مقطع راهنمایی پس از تصادف، توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند عنوان کرد: ۷ دانش آموز در این خودرو دچار شکستگی از ناحیه دست و پا شده و همچنین راننده بر خلاف مهارت چند ساله‌اش در رانندگی پس از تصادف، دچار آسیب جدی شده است.
کد خبر: ۷۰۹۱۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷ 29 January 2019
رئیس پلیس راه استان همدان از واژگونی سرویس مدرسه‌ای در کبودرآهنگ خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عزیزی با اعلام این خبر بیان کرد: ساعت ۸ صبح امروز گزارشی مبنی بر واژگونی سرویس مدرسه‌ای حامل دانش آموزان در کبودرآهنگ در جاده بین روستای مزرعه و حاتم آباد داده شد.

وی ادامه داد: واژگونی این خودرو به علت یخبندان جاده و سرعت غیر مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو بوده که متاسفانه در این حادثه دانش آموزان و راننده دچار آسیب جدی شده‌اند.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه دانش آموزان مقطع راهنمایی پس از تصادف، توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند عنوان کرد: ۷ دانش آموز در این خودرو دچار شکستگی از ناحیه دست و پا شده و همچنین راننده بر خلاف مهارت چند ساله‌اش در رانندگی پس از تصادف، دچار آسیب جدی شده است.

رئیس پلیس راه استان همدان در پایان توصیه کرد: رانندگان در شرایط یخبندان باید سرعت مطمئنه را رعایت کرده چرا که در غیر این صورت عاقبتی تلخ مانند حادثه صبح امروز در انتظارشان خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار