مسؤول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۸۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه برای بیماران سخت‌درمان در این جلسه تخصیص داده شد گفت: ۴۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای آن‌ها تخفیف گرفته شده است.
کد خبر: ۷۰۱۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰ 09 January 2019
حمید شاکری‌صفت از مساعدت ۲۳۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش فارس، شاکری‌صفت با اشاره به برگزاری مراسم یکصد و پنجاه و سومین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: این جلسه با حضور اعضای شورای مددکاری و جمعی از میهمانان برگزار شد.

وی به حضور معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی همدان و نیکوکار همدانی مقیم کشور استرالیا در این جلسه اشاره کرد و گفت: در این مراسم ۱۰ پرونده جدید بیماران سخت‌درمان نیازمند مورد بررسی قرار گرفت.

مسؤول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه پنج پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و پنج پرونده از سایر بیماران مورد بررسی قرار گرفت خاطرنشان کرد: در این جلسه تصمیم بر این گرفته شد ۱۱۰ میلیون ریال مساعدت بلاعوض به بیماران صورت گیرد.

وی با بیان اینکه ۸۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه برای بیماران سخت‌درمان در این جلسه تخصیص داده شد گفت: ۴۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای آن‌ها تخفیف گرفته شده است.

شاکری‌صفت با بیان اینکه دو بیمار جزو طرح «سخاوت» قرار گرفت افزود: در این جلسه دو بیمار نیز جزو طرح «طعم مهربانی» قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ۲۳۰ میلیون ریال در این جلسه مساعدت شد تصریح کرد: گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه و در معرض ناامنی غذایی هستند که نیاز به کمک خیرین در حمایت از این بیماران داریم.

مسؤول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب بانک ملی ۰۱۰۹۵۴۶۲۲۴۰۰۴ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ مجمع واریز کنند تا به دست نیازمندان برسد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار