رئیس اداره آب و فاضلاب شهر نهاوند گفت: طول شبکه فاضلاب شهری نهاوند ۱۸۶ کیلومتر است که تاکنون ۷۸ کیلومتر آن شبکه گذاری شده است و ۱۸ کیلومتر دیگر نیز در دست اجرا قرار دارد.
کد خبر: ۷۰۰۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶ 06 January 2019
مرتضی شریفی گفت: تاکنون ۷۸ کیلومتر شبکه فاضلاب در نهاوند انجام شده است و ۱۸ کیلومتر دیگر در دست اجرا قرار دارد.

به گزارش تسنیم، شریفی اظهار داشت: امسال برای احداث شبکه فاضلاب در شهر نهاوند هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و همچنین برای احداث شبکه فاضلاب در شهر نهاوند دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

شریفی افزود: در سال ۹۷ به علت حجم بالای کار به صورت تعهدی هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته‌ایم و کار در حال انجام است.

وی عنوان کرد: در احداث شبکه فاضلاب شهر نهاوند کار‌ها به خوبی انجام گرفته و هم‌زمان در چهار نقطه شهری نهاوند عملیات احداث فاضلاب به طول ۱۸ کیلومتر در حال انجام است.

رئیس اداره آب و فاضلاب نهاوند بیان کرد: هزینه خریداری انشعاب فاضلاب برای مشترکین شهر نهاوند ۹۶۰ هزار تومان است که این مبلغ در اقساط ۱۲ ماهه از مشترکین دریافت می‌شود.

شریفی گفت: شهر نهاوند در استان همدان بهترین کیفیت آب شرب را دارد به حدی که مردم می‌توانند این آب را بدون کلرزنی مصرف کنند.

وی تصریح کرد: در بحث مدیریت مصرف و اطلاع رسانی به مشترکین جهت خریداری انشعاب فاضلاب باید اطلاع رسانی صورت بگیرد و امیدورایم که رسانه‌ها در این زمینه کمک بیشتری به امور آب و فاضلاب نهاوند داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار