رئیس هیات تیراندازی استان همدان اظهار کرد: مرحله چهارم مسابقات آزاد تیراندازی با حضور ۱۴۰ بانوی تیرانداز در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که طی آن نفرات برتر شناخته شدند.
کد خبر: ۷۰۰۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴ 06 January 2019
سیدناصر محمودی گفت: با برگزاری مرحله چهارم مسابقات آزاد تیراندازی، نفرات برتر رشته تپانچه بادی بانوان معرفی و شناخته شدند.

به گزارش فارس، محمودی اظهار کرد:با برگزاری فینال رشته تپانچه بادی بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان، مائده دهقانی از یزد، آیلین قلی زاده از سیستان و بلوچستان و فاطمه قدرت آبادی از سمنان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیات تیراندازی استان همدان خاطرنشان کرد: در فینال تپانچه بادی بانوان رده سنی بزرگسالان نیز هانیه رستمیان از مازندران، مینا قربانی از همدان و سارا میرابی از تهران به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

وی بیان کرد: در پایان این مسابقات با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی مراسم اهدای احکام و مدال ورزشکاران برگزار شد.

محمودی عنوان کرد: مینا قربانی هم‌اکنون یکی از سرمایه‌های رشته تیراندازی استان همدان است و با حضور در اردو‌های تیم ملی و کسب افتخارات مهم در میادین ملی، خود را مهیای شرکت در مسابقات معتبر خارجی می‌کند و قطع به یقین آینده‌ای درخشان در انتظار اوست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار