دکتر اکبر عروتی‌موفق گفت: در روز سه‌شنبه ۱۳ آذرماه نیز مناظره «استقلال جنبش دانشجویی» به همت انجمن‌های اسلامی دانشجویان و با حضور خضریان و دشت‌بانی بعد از نماز ظهر در سالن چمران دانشگاه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۸۶۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۶ 04 December 2018
معاون امور دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا گفت: دو پروژه زمین چمن مصنوعی و سالن تندرستی دانشگاه بوعلی در روز دانشجو افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر اسداله نقدی بیان کرد:زمین چمن مصنوعی در خوابگاه حقگویان و سالن تندرستی در رشته‌های بدنسازی و آمادگی جسمانی در نزدیکی زمین چمن، با همکاری بخش خصوصی در روز دانشجو فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: طبق روال سال‌های گذشته در روز دانشجو، مراسمی در دانشگاه بوعلی‌سینا با حضور مسئولان دانشگاه و دانشجویان برگزار می‌شود که در آن رئیس دانشگاه گزارشی از اقدامات و کاستی‌های دانشگاه ارائه می‌دهد.

نقدی افزود: تقدیر از دانشجویان نمونه در رشته‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در این روز انجام می‌پذیرد در ضمن برگزاری مسابقات ورزشی بدمینتون، تنیس روی میز و شطرنج برای دانشجویان از دیگر اقدامات این روز خواهد بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی‌سیناگفت: با حضور دکتر ضرغامی در ۱۹ آذرماه، نشست «بررسی عملکرد ۴۰ ساله جنبش دانشجویی» در دانشگاه بوعلی برگزار خواهد شد.

دکتر اکبر عروتی‌موفق افزود: در روز سه‌شنبه ۱۳ آذرماه نیز مناظره «استقلال جنبش دانشجویی» به همت انجمن‌های اسلامی دانشجویان و با حضور خضریان و دشت‌بانی بعد از نماز ظهر در سالن چمران دانشگاه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کلیه برنامه‌های روز دانشجو به خواست و میل دانشجویان برگزار می‌شود، عنوان کرد: تریبون آزاد در زمینه «مطالبات صنفی دانشجویان» در روز ۱۷ آذر روبروی سلف مرکزی دانشگاه برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی‌سینا در پایان خاطرنشان کرد: یکی از خیابان‌های دانشگاه بوعلی نیز به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو به این عنوان نامگذاری می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار