مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان به پرداخت دو هزار و ۶۷۶ مورد تسهیلات حمایتی در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و یادآور شد: در این زمینه نیز شش میلیارد و ۹۷۸ میلیون تومان هزینه شده است.
کد خبر: ۶۸۴۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵ 27 November 2018
مسعود کرمی گفت: ۱۷ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان تسهیلات در قالب سه هزار و ۶۳۲ وام به مددجویان و نیازمندان استان همدان در هشت‌ماهه امسال ارائه‌شده است.

به گزارش ایسنا،کرمی با بیان اینکه ۲۷۰ مورد تسهیلات مسکن به مبلغ دو میلیارد و ۲۳۳ میلیون تومان در هشت‌ماهه سال ۹۷ پرداخت‌شده است، افزود: هشت میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب ۶۶۲ مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.

کرمی بیان کرد: ۱۴ مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق، ۹ مورد تسهیلات خیران کمیته امداد و یک مورد تسهیلات ودیعه مسکن نیز از خدمات دیگر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان به نیازمندان و مددجویان بوده است.

وی همچنین به خدمات ارائه‌شده به نیازمندان غیر مددجو پرداخت و گفت: ۶۷۲ وام کارگشایی و ۱۵ مورد تسهیلات مسکن برای مددجویان غیر تحت حمایت به مبلغ دو میلیارد و ۴۵ میلیون تومان از ابتدای سال جاری پرداخت‌شده است که ۸۰ درصد از خدمات به مددجویان معیشت بگیر و ۲۰ درصد به نیازمندان ارائه‌شده است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان با اشاره به اینکه با تلاش مدیران کمیته امداد و همت خیران استان همدان در ردیف استان‌های برتر در پرداخت تسهیلات به نیازمندان قرارگرفته‌ایم، گفت: وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد سه درصد پرداخت می‌شود و ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق در رفع مشکل نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار