به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان چهار عنوان کتاب جدید با نام‌های «دفتر طلایی ١»، «راز دژ کلات، شاهزاده اژدها»، «لوبیای سحرآمیز، برزوی بی باک» و جلد سوم «اوراند هریس- زندگی، اندیشه و آثار» توسط انتشارات نمایش چاپ شده است.
کد خبر: ۶۸۲۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷ 22 November 2018
به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان چهار عنوان کتاب جدید توسط انتشارات نمایش چاپ شده است.

به گزارش تسنیم، کتاب «دفتر طلایی ١» نمایشنامه‌هایی مختص کودکان است، نمایشنامه‌های این کتاب را مریم منصوری، اسداله اسدی، امید نیاز و شادی غفوریان نوشته‌اند، اما «راز دژ کلات، شاهزاده اژدها» یک کتاب نمایشنامه دیگر است که توسط آتُسا شاملو برای مخاطبان کودک نگارش شده است.

کتاب دیگری که در این دوره چاپ شده است، «لوبیای سحرآمیز، برزوی بی باک» نام دارد که از دو نمایشنامه «لوبیای سحرآمیز» و برزوی بی باک» تشکیل شده است و هر دو نمایشنامه را فاطمه ابطحی نگاشته است.

طراح جلد «دفتر طلایی ١»، «راز دژ شکلات» و «لوبیای سحرآمیز، برزوی بی باک» بهرام شادان فر است.

اما در این دوره علاوه بر نمایشنامه، یک کتاب پژوهشی هم با نام «اوراند هریس- زندگی، اندیشه و آثار» نوشته لاول سوارتزل با ترجمه حسین فدایی حسین منتشر شده است. البته این عنوان برای اهالی تئاتر و مخاطبان این هنر آشنا است چراکه در دوره‌های گذشته دو جلد از این کتاب چاپ شده بود و امسال، سومین جلد از این مجموعه چاپ شده است.

در این کتاب هم چهار نمایش مختص کودک و نوجوان هم چاپ شده است. نمایشنامه‌های جادوی میمون، من و پیتر خرگوشه، شاهزاده و گدا و ... نوشته اوراند هریس هم در قالب این کتاب در اختیار علاقه‌مندان تئاتر کودک و نوجوان قرار گرفته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار