فرمانده انتظامی همدان گفت: پلیس فتای استان همدان ۱۴۷ نفر را در قالب ۳۵۱ پرونده انتظامی دستگیر کرده است که بیشتر پرونده‌ها مالی، برداشت غیر‌مجاز و کلاهبرداری و ... بوده است.
کد خبر: ۶۶۳۱۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰ 04 October 2018
سردار بخشعلی کامرانی صالح با بیان اینکه در حوزه کشف کالای قاچاق، ۱۱۴ باند شناسایی و متلاشی شده است، گفت: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پرونده در این حوزه تشکیل شده است که ارزش کالای کشف شده آن بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان است.

به گزارش تسنیم، سردار کامرانی صالح در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نخستین روز از هفته نیروی انتظامی با همایش پیاده روی عاشوراییان با شعار «پلیس مقتدر امین مردم» در همدان از حد فاصل میدان قایم به سمت تپه عباس آباد آغاز می‌شود و در این طول این هفته فرماندهان نیروی انتظامی در استان در خطبه‌های نماز جمعه به تبیین سیاست‌های نیروی انتظامی برای مردم می‌پردازند و تجدید بعیت مجدد با حضور در گلزار شهدای با شهدای عزیز دارند.

این مقام انتظامی استان همدان افزود: برگزاری یاد‌واره ۳۷۵ شهید انتظامی استان، صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی، دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و ارایه خدمات مضاعف گذرنامه و راهور و سایر پلیس‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های این هفته است.

کامرانی صالح درباره وقایع تنش زایی اخیر در شهر‌های دیگر درباره حضور عراقی‌ها و شایعه یک قتل در همدان هم گفت: این برنامه توطئه از پیش تدوین شده و سلسله‌وار انگلیسی‌هاست که آن را در شهر مشهد کلید زدند و سپس با همراهی آمریکای‌ها در بصره ادامه دادند تا در فضای مجازی هم خبری مبنی بر قتل را در همدان منتشر کنند تا اتفاق بین شیعه و سنی را بر هم بزنند که مردم باید در باره مسایلی مانند این هوشیار باشند و اجازه ندهند جو جامعه با این شایعه‌سازی‌ها ملتهب شود.

وی بیان کرد: در این هفته برای نخستین بار واحد ساخت پلاک در همدان بهره برداری می‌شود و دیگری نیازی به ارسال تقاضای ساخت پلاک به تهران نیست از‌ای پس سرعت شماره گذاری راهنمایی و رانندگی همدان هم افزایش می‌یابد.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: در ۶ ماه نخست امسال حدود ۴ تن مواد مخدر کشف و در این حوزه ۳۵ باند متلاشی شده است و ۱۰۸ دستگاه خودرو و ۲۳ دستگاه موتورسیکلت هم توقیف کردیم. دراین باره هم ۲ هزار خرده فروش و ۳ هزار نفر معتاد دستگیرشده اند.

کامرانی صالح گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر با برگزاری ۴۴۹ کارگاه آموزشی به فرهنگ سازی برای مقابله با این پدیده شوم در استان پرداخته است و معاونت اجتماعی هم ۱۵۵ هزار نفر از خدمات مشاوره‌ای این مراکز در حوزه‌های مختلف بهره برده اند و ۳۵۰۰ پرونده هم به مصالحه قضایی و انتظامی هم به مصالحه رسیده است.

فرمانده انتظامی استان همدان تاکید کرد: در حوزه کشف کالای قاچاق هم ۱۱۴ باند شناسایی و متلاشی شده‌اند و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پرونده در این حوزه تشکیل شده است که ارزش کالای کشف شده آن بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان است از این تعداد پرونده ۷۵ پرونده در حدود ۱۰۰ میلیون تومان ارزش است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار