امام جمعه بهار گفت: عدالت، برقراری امنیت و ایجاد رفاه اجتماعی لازمه بقا و تداوم یک حکومت اسلامی و حتی غیر اسلامی است.
کد خبر: ۶۴۰۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷ 08 August 2018
امام جمعه بهار گفت: عدالت، برقراری امنیت و ایجاد رفاه اجتماعی لازمه بقا و تداوم یک حکومت اسلامی و حتی غیر اسلامی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حبیب الله حاتم نیا در نشست اعضای شورای اداری شهرستان بهار بیان کرد: کشور اسلامی ایران بهترین شعار‌ها و الگو‌ها را دارد بنابراین باید برای دستیابی به اهداف این انقلاب همت جمعی شود.

وی ادامه داد: افراد مسئول در هر پست و مقامی نباید با عملکردشان به آرمان‌های نظام و خون شهدا آسیب بزنند بلکه باید خدمت به مردم را سرلوحه خود قرار دهند.

حجت السلام حاتم نیا گفت: مسئولان باید به گونه‌ای زندگی کنند که ضعیف‌ترین و محروم‌ترین افراد جامعه با دیدن وضعیت زندگی آن‌ها آرامش پیدا کنند.

وی افزود: زندگی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به گونه‌ای است که مخالفان نظام جمهوری اسلامی به نبود نقطه‌ای خاکستری در زندگی ایشان اعتراف کردند.

امام جمعه بهار عنوان کرد: چنانچه کسی به محل کار مدیران مراجعه کرد، اما با توجه به شرایط فرد مدیر نتوانست مشکل او را حل کند باید با تکریم ارباب رجوع او را امیدوار کند.

حجت الاسلام حاتم نیا فاش نکردن اسرار افراد و ضرورت راز داری را مورد تاکید قرار داد و گفت: انسان اگر می‌خواهد خداوند راز او را فاش نکند باید از برملا کردن فاش دیگران بپرهیزد.

وی مردم داری را از ویژگی مومنان دانست و افزود: عامل پیشرفت و موفقیت رسول اکرم (ص) اخلاق حسنه، مهربانی، احترام و ارج نهادن به نظر مردم و مردم داری ایشان بود.

فرماندار بهار نیز در این نشست گفت: رییس جمهوری در بیانات خود به خوبی مسایل کشور را تبیین کردند که مهمترین محور این سخنان جمهوریت و اسلامیت نظام و تاکید بر دین داری مردم است.

احسان قنبری افزود: برخی عادت دارند نقاط سفید را کمرنگ ببینند و تیرگی‌ها و مشکلات را برجسته کنند در حالیکه باید امید را در کشور ترویج داد.

شورای اداری شهرستان بهار با حضور سعید شاهرخی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان برگزار شد.

گفتنی است؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان روز سه شنبه در چهارمین سفر شهرستانی خود پس از تویسرکان، ملایر و رزن به شهرستان بهار سفر کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار