رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: مخالفت مادربزرگ با ازدواج نوه اش موجب آتش زدن درب منزل توسط این دختر نوجوان شد.
کد خبر: ۶۳۸۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶ 02 August 2018
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: مخالفت مادربزرگ با ازدواج نوه اش موجب آتش زدن درب منزل توسط این دختر نوجوان شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ فیروز سرخوش نهاد اظهار داشت:چندی پیش یک دختر نوجوان که به علت مرگ پدر و ازدواج مجدد مادر در کنار مادر بزرگ خود زندگی می‌کرد پس از آشنایی و علاقه مندی به یک پسر موضوع ازدواج با فرد مورد علاقه خود را با مادر بزرگش در میان گذاشت.

رئیس پلیس فتا همدان اضافه کرد: مخالفت مادر بزرگ با این ازدواج، موجب طراحی نقشه‌ای شوم توسط این دختر ۱۶ ساله و همکاری فرد مورد علاقه اش برای عملی شدن این نقشه شد و از آنجا که این دختر نوجوان از ترس‌های مادر بزرگش خبر داشت درصدد انجام کاری ترس آور برای جلب رضایت وی با ازدواجش برآمد.

سرهنگ سرخوش نهاد ادامه داد: این دختر با همکاری پسر جوان، شبانه درب خانه مادر بزرگ را که در آن ساعت تنها در خانه به سر می‌برد آتش زدند تا با ایجاد رعب و وحشت در دل این مادر کهنسال، نیاز به وجود یک مرد در خانه برای پیشگیری از بروز این حوادث و مراقبت از جان و مال آن‌ها را به وی القا کنند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات همدان گفت: عاملان این آتش سوزی معتقد بودند حتی در صورت بی نتیجه بودن این اقدام در جلب رضایت مادر بزرگ، حداقل آن‌ها با این شیوه انتقام خود را از او گرفته اند.

وی اظهار داشت: این آتش سوزی خسارت چندانی نداشت با این وجود پس از شکایت مادر بزرگ، پرونده‌ای قضایی تشکیل شد.

سرهنگ سرخوش ادامه داد: با پیگیری‌های پلیسی و انجام یکسری کار‌های فنی این پسر جوان دستگیر و با اعتراف او عامل اصلی طراحی این نقشه هم شناسایی و دستگیر شد.

وی اضافه کرد: شاکی پرونده وقتی از دست داشتن نوه خود در این ماجرا باخبر شد از ادامه شکایت خود صرفنظر کرد.
 
گفتنی است؛ سال گذشته حدود ۸۰ درصد پرونده‌های تشکیل شده در کلانتری‌های این استان به سازش منجر شده است.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار