معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: مسئولان صادقانه مسائل را با مردم در میان گذاشته و از دادن وعده‌های غیر قابل اجرا بپرهیزند.
کد خبر: ۶۳۸۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳ 02 August 2018
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: مسئولان صادقانه مسائل را با مردم در میان گذاشته و از دادن وعده‌های غیر قابل اجرا بپرهیزند.
 
به گزارش ایرنا، سید سعید شاهرخی در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان همدان بیان کرد: مردم از شنیدن واقعیت‌های موجود در جامعه بیش از وعده‌های غیر قابل اجرا استقبال می‌کنند.

وی اضافه کرد: باید در تمامی مسائل با مردم صادق بود و برای ایجاد امید و نشاط در جامعه فعالیت‌های صورت گرفته را به خوبی منعکس کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان یادآوری کرد: امروز دشمنان بعد از توطئه‌های مختلف، راه اندازی جنگ اقتصادی و تشدید تحریم‌ها را کلید زدند.

شاهرخی اضافه کرد: این توطئه‌ها با هدف ایجاد فشار در بخش‌های مختلف بر روی مردم، ایجاد اخلال در زندگی روزمره شهروندان و اخلال در نظام اقتصادی ایران انجام می‌شود.

وی گفت: دشمنان به هیچ قاعده و قانونی مقید نبوده و برای دست یابی به اهداف خود حتی دست به دامن منافقان کوردل و تروریست شده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان افزود: آن‌ها دنبال ضربه زدن به نطام با بهره گیری از ابزار تحریم و ایجاد فاصله بین مردم، حاکمیت و ارزش‌های انقلاب هستند.

شاهرخی اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی ناامید کردن مردم و اینکه بگویند نظام جمهوری اسلامی ناکارآمد است را دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به پیوند ناگسستنی بین مردم و حاکمیت، ملت ایران در چهار دهه گذشته از بزرگترین موانع عبور کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان تاکید کرد: نباید اجازه دهید دشمنان با فشار اقتصادی و بهره گیری از امپراطوری رسانه‌ای اقدام به ایجاد یاس و ناامیدی در کشور کنند.

شاهرخی ادامه داد: باید اطلاع رسانی درست، شفاف و به موقع داشته باشیم و کار‌های بزرگی که در ۴۰ سال گذشته انجام شده است را به خوبی منعکس کنیم.
 
وی بیان کرد: از این پس عملکرد دستگاه‌ها منطبق با سند اطلاع رسانی رصد می‌شود و یکی از ملاک‌های اصلی ادامه همکاری با مدیران استانی، نمره کسب شده در این زمینه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان تصریح کرد: برخی از دستگاه دولتی از اخبار منتشر شده در سایت‌ها و فضای مجازی غافل هستند.

شاهرخی اضافه کرد: مسئولان نباید فضا را در عرصه اطلاع رسانی خالی کنند بلکه با رصد فضای مجازی در صورت لزوم به برخی از اخبار نادرست و غیر شفاف باید پاسخ دهند.

وی اظهار داشت: برای ایجاد امید، اعتماد بین مردم و مسئولان باید اطلاع رسانی صحیح صورت گیرد چرا که اگر این روز‌ها در مقابل این همه پمپاژ خبر منفی سکوت کنیم دیوار بی اعتمادی بین ملت و نظام بلند می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: سایت برخی از دستگاه‌های دولتی به روز و جذاب نیست به گونه‌ای که ماهانه ۲۰ نفر هم از آن سایت بازدید نمی‌کند.

شاهرخی افزود: همه بر نقش خبرنگار در ایجاد امید و نشاط در جامعه واقف هستند و کمبود‌های موجود نشان از ضعف و کم کاری مدیران است.

وی اضافه کرد: رسانه به عنوان یک ابزار قوی، برنده و تاثیر گذار، محور اصلی توسعه در حوزه اطلاع رسانی و خبر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان بیان کرد: هفته خبرنگار فرصت مناسبی برای پیوند بین خبرنگاران با مردم و متولیان بخش خصوصی و دولتی است.
 
شاهرخی افزود: همه باید به ارزش و جایگاه حرفه خبرنگاری پی برده و از توان، کارایی و اثر بخشی این افراد به بهترین نحو بهره بگیریم.

وی اضافه کرد: اطلاع رسانی هدفمند و شفاف باید یکی از مهمترین و واجب‌ترین اولویت‌های دستگاه‌های اجرای باشد چراکه نهاد‌ها بدون کمک رسانه به هدفشان نمی‌رسند.

شاهرخی مهمترین هنر مدیران را استفاده از افراد متخصص در بدنه روابط عمومی‌ها با هدف افزایش اطلاع رسانی از فعالیت‌های صورت گرفته ارزیابی کرد.

به مناسبت شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در ۱۷ مرداد سال ۷۷ به دست گروهک تروریستی طالبان، سالروز شهادت وی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار