با حضور آتش‌نشانان همدان در مدارس انجام می‌شود:
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش‌نشان با حضور در مدارس اصول ایمنی و شیوه‌های کاهش خطر حوادث را به دانش آموزان آموزش می‌دهند.
کد خبر: ۵۶۹۲۸۱
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹ 21 February 2018
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش‌نشان با حضور در مدارس اصول ایمنی و شیوه‌های کاهش خطر حوادث را به دانش آموزان آموزش می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان محمدرضا بیاناتی با اعلام این مطلب گفت: این سازمان باهدف پیشگیری و کاهش خطرات ناشی از حوادث به‌ویژه حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال اجرای طرح آموزش چهره به چهره دانش آموزان را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد این طرح که از ۲۳ بهمن آغاز و تا آخرین چهارشنبه سال ادامه خواهد داشت در مرحله اول دانش آموزان مقطع ابتدایی را تحت آموزش قرار خواهد داد.

بیاناتی اظهار کرد: مرحله اول این طرح از مدارس مقطع ابتدایی ناحیه ۱ همدان آغازشده و در ادامه مناطق و مقاطع دیگر آموزشی را نیز در بر خواهد گرفت.

 با تأکید بر اهمیت آموزش و پیشگیری در برنامه‌های این سازمان از آموزش ۸۴۱۷۸ نفر از شهروندان درده ماهه اول سال ۹۶ خبر داد و افزود: این آموزش‌ها به‌طور مستمر و در تمام طول سال ادامه خواهد داشت.

وی بابیان اینکه از آغاز سال ۹۶ در اجرای طرح پایش سطح ایمنی اماکن ۶۰۴ مورد بازدید از مراکز اداری، تجاری، درمانی، اقامتی، تجمعی، مراقبتی، آموزشی و... انجام‌شده است تصریح کرد: گزارش بازدید و دستورالعمل ایمنی به مراکز مذکور ابلاغ شد که باید توسط متولیان آن اجرایی شود.

محمدرضا بیاناتی با اشاره به اینکه ۱۳۶ مورد بازدید از اماکن اسکان مسافران و ارائه توصیه‌های ایمنی به مسافران و متولیان این مراکز در سال ۹۶ تأکید کرد: این روند در روز‌های پایانی سال و تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار